Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Търся поп песен

Всичко за необятния свят на музиката.
Нова тема Отговори
peppone1
Регистриран
Мнения: 11
Регистриран: нед сеп 16, 2012 22:26
Репутация: 0
пол: Мъж

Търся поп песен

Мнение от peppone1 »

Здравейте,търся поп песен, но не знам певеца и заглавието. Песента започва така:"On my dreams get around you and I don'n know what to do, help me to make my dreams come true, girl I'm searching for you . In every night I want you hold you tide, sleep in my arms in every night, i need you to be satisfyed and i never never give at the fight." Припев: "I want you, and you want me, girl i know you see, you are my destiny to please can set me free." Парчето е старо, пускаха го по радио Атлантик.
Прочетено: 157 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Търся поп песен

Мнение от Mozo »

Пак не намирам нищо 8-[
Изображение
peppone1
Регистриран
Мнения: 11
Регистриран: нед сеп 16, 2012 22:26
Репутация: 0
пол: Мъж

Re: Търся поп песен

Мнение от peppone1 »

Втори коплет започва така: "I promisse i never leave you alone, i promisse you'll never crying your own, i promisse i always stay by you, i promisse you never feeling so blue, you're tired miss so much, you got a place in your heart, i've got it in my fantasy, but i need you in reality. Girl, gir i cryed,i i cryed (5).Парчето е старо, пускаха го по радио Атлантик през 2000г.Стила наподобява на Milli Vanilli, а вокала на Schiller.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Музика”