Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Жан Мишел Жар с шоу в България

Всичко за необятния свят на музиката.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Жан Мишел Жар с шоу в България

Мнение от Mozo »

Музикантът ще представи спектакъла си в София на 9 октомври в новата зала "Арена София". Билетите ще са в продажба от 17 юни (петък)
Изображение
Недостижимият Жан Мишел Жар, създателят на електронната музика, идва в България.

Музикантът ще представи спектакъла си в София на 9 октомври в новата зала "Арена София"*. Шоуто ще е част от европейското му турне.

Организаторите обещават уникален спектакъл с впечатляваща визия, невероятни светлинни ефекти, мултимедия и електронни инструменти.

Билетите ще са в продажба от 17 юни (петък) на цени от 40 до 100 лв.

Те ще могат да бъдат закупени от мрежата на TicketPro.bg, а от 1 август – и на касата на "Арена София".

Макар капацитетът на залата да достига 18 хил. души, в продажба ще бъдат пуснати само 10 хил. билета и няма да има правостоящи.

Жан Мишел Жар е син на Морис Жар -

композитор на музиката към едни от най-известните холивудски филми ("Доктор Живаго", "Лоурънс Арабски" и пр.).

По време на следването си в Консерваторията в Париж Жан Мишел се вдъхновява да преоткрие музиката, използвайки въображението си и новите технологии.

Той изгрява на международната музикална сцена през 1977 г. с албума си Oxygen, който се разпродава в над 18 млн. копия в цял свят.

Революционният му подход към правенето на музика ражда и албумите Equinoxe, Magnetic Fields, Zoolook, Rendezvous, Waiting for Cousteau, продадени в над 80 млн. копия.

Творчеството му оказва сериозно влияние на артисти като Моби, "Дафт пънк", "Кемикъл брадърс" и др.

vesti.bg
Прочетено: 69 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Ми_ми
Адвокат на Дявола
Адвокат на Дявола
Мнения: 19479
Регистриран: чет авг 23, 2007 12:21
Репутация: 6801
пол: Жена
Местоположение: на Земята

Re: Жан Мишел Жар с шоу в България

Мнение от Ми_ми »

Ихааа, това е една добра новина :clap:

" Заговори, че да те видя." - Сократ

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Жан Мишел Жар с шоу в България

Мнение от Mozo »

Дам, този определено е много, много добър :clap: :clap: :clap:
Изображение
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Жан Мишел Жар с шоу в България

Мнение от kim75 »

Ако знам, че със сигурност ще съм тогава в БГ, ще отида. Ако остане билетче за мен. :evil4: Някога много го харесвах и обичах да го слушам преди сън...
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Музика”