Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Стоян Петров пее Линкин Парк

Всичко за необятния свят на музиката.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
dark_angel
VIP
VIP
Мнения: 10308
Регистриран: нед ное 02, 2008 14:05
Репутация: 749
пол: Жена

Стоян Петров пее Линкин Парк

Мнение от dark_angel »

Изображение
Стоян Петров ще представи кадрите към новата си песен - "Леден" ("Frozen") в градината на столичния клуб "Ялта".
Клипът на Маги Халваджиян ще бъде излъчен премиерно от 20.00 часа довечера.
Изпълнението има и версия на български по текст на Гергана Турийска. "Той е по-добър от оригиналния", хваля я Стоян.
"Чух парчето за пръв път в офиса на "Виталити Мюзик". То бе написано за Линкин Парк (Linkin Park), но отпаднало от албума им поради сходство с друга тяхна песен", казва Петров за "Frozen", преаранжирана от Светослав Къслев.
Баладата бе снимана в пустинна местност край Сливница близо до София. Това е първият музикален клип, за чиито снимки е използвана кинаджийската суперкамера „Фантом”, щракаща по 1000 кадъра в секунда.
ТВ гуруто пък, чиято е и идеята за кадрите, режисира лично музикален проект на роден изпълнител от доста време насам. Красива визия, динамика и страст се преплитат с изпълнението на Стоян. Кулминацията е взрив на автомобил, заснет в каданс.
Вокалистът е с изцяло променена визия, благодарение на стилистката си Ива Филипова. Той се вихри с кубинки, шотландска пола, а вратът и ръцете му са татуирани специално за случая в стил пънк.
"Frozen" е своеобразно идейно продължение на парчето „Да продължим” (по музика на Владимир Дойчиновски, автор и за покойния Тоше Проески), реализирано преди няколко месеца. Оттук нататък певецът се зарича да работи в по-твърд стил като този на "ледената" балада.
Междувременно той подготвя и албум с изпълнения на руски.
"Немирен вятър" е дуетът на Петров с актрисата Наталия Дроздова, известна от проекта "Бригада", а "Бог с тобой" е по текст на Николай Борисов. По негови стихове пеят и Любе.
"Имам и още няколко идеи за мелодии. За мен е огромен гъдел за запиша диск за публиката именнно на тази страна", не крие родният вокалист.
mysound.bg
Прочетено: 148 пъти
  Of all the things I've lost, I miss my mind the most  
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Стоян Петров пее Линкин Парк

Мнение от Mozo »

Харесва ми визията му :кимам:
Изображение
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

Re: Стоян Петров пее Линкин Парк

Мнение от LeoZhekov »

Mozo написа:Харесва ми визията му :кимам:
На мене пък ми е смешен... :mrgreen:
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Музика”