Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Sodom се срещат с фенове си ден преди концерта

Всичко за необятния свят на музиката.
Нова тема Отговори
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Sodom се срещат с фенове си ден преди концерта

Мнение от Kotkata68 »

Изображение
Немските траш машини Sodom пристигат у нас на 6 февруари – ден преди дългоочаквания от всички метъл фенове съвместен концерт със сънародниците им Grave Digger в столичната зала Христо Ботев на 7 февруари от 18 ч. В шоуто ще се включат още българските групи Гранулом и Symbolic.

След кратка почивка в хотела и лека вечеря Tom Angelripper и компания веднага ще се запътят към метъл бара на София The Black Lodge , където ще се срещнат с най-запалените си почитатели и ще раздават автографи.

„За нас е много важен контактът с феновете ни – да можем да обменим впечатления и да си кажем наздраве с тях. Ето защо с нетърпение очакваме тази среща“ каза по-рано днес Tom Angelripper в радио интервю по повод концерта у нас.

Кулминацията на вечерта ще бъде около 22 ч., когато тримата музиканти ще раздадат награди в заведението - тениска с оригиналните автографи на Sodom, CD на групата и билет за концерта.

Тези, които искат да се включат в надпреварата за наградите, трябва до 6 февруари да отговорят правилно на въпрос за Sodom в талон, който ще получат само в метъл бара. Всички правилни отговори ще бъдат разиграни в томбола, а лично Tоm Angelripper ще изтегли от нея имената на тримата победители.
Феновете на тежкия звук, които не успеят да спечелят този път, ще имат шанса да получат подаръци в още игри, които ще бъдат обявявани поетапно до концерта. Всичко, което трябва да направят е, да следят новините около шоуто.

Междувременно се уточняват подробностите около официалното парти след концерта на Sodom и Grave Digger, в което участие ще вземат и двете групи.



Източник: spas.bg
Прочетено: 73 пъти

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334873
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Sodom се срещат с фенове си ден преди концерта

Мнение от Mozo »

Браво на Гранулом. Лично ги познавам :clap: :clap: :clap: .
Изображение
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Sodom се срещат с фенове си ден преди концерта

Мнение от kim75 »

Mozo,ще ходиш ли на концерта? :roll:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334873
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Sodom се срещат с фенове си ден преди концерта

Мнение от Mozo »

Ми, не. На Содом слушам всичко на всичко пет парчета, които едва ли ще изсвирят :) .
Изображение
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Sodom се срещат с фенове си ден преди концерта

Мнение от kim75 »

Аз имам спомени от прегракнали фенове от техен концерт...мислех,че си сред тях. :mrgreen:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Музика”