Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Да си хеви-метъл е опасно за здравето

Всичко за необятния свят на музиката.
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19052
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36477
пол: Мъж

Re: Да си хеви-метъл е опасно за здравето

Мнение от Zeroadhesion »

killer_girl написа:която евентуално носите на раменете си
Еееее :lol: :lol: :lol: :lol:
Направо си ни нарече хлебарки нас мъжете, щом и без глава можем да живеем :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Прочетено: 620 пъти
Потребителски аватар
Black Raven
Начинаещ
Мнения: 63
Регистриран: нед юли 08, 2007 12:39
Репутация: 0
Местоположение: Мазата
Контакти:

Re: Да си хеви-метъл е опасно за здравето

Мнение от Black Raven »

Зависи за коя глава става въпрос :Р Доста често тая дето я имат на раменете е пренебрегната в полза на онази другата :mrgreen:

Иначе статията е смешна :toothy10: "Да си хеви-метъл, дрън-та-пляс." Тия журналисти така и не разбраха, че от метъл до метъл има разлика, и че той не е само хеви! :banghead:
Аз за Фил Анселмо знам, че е пострадал от буйно поведение на сцената, ама още е жив и му се кефим на музиката. За Джонатан Дейвис бях чела, че бил получил някакви кръвоизливчета по главата пак от куфеене и лекарите го съветвали да си почине, ама едва ли ги е послушал :mrgreen:
Пък на мен много ми харесва да си дивея на концерти или купончета, така че нямам намерение да слушам някакви си умни глави от Южен Уелс ;)
"Thinking we are alone in the Universe shows 100% lack of common sense."
Изображение
...Xermiona...
Потребителски аватар
killer_girl
Лудетина
Лудетина
Мнения: 7166
Регистриран: съб ное 24, 2007 16:45
Репутация: 1857
пол: Жена

Re: Да си хеви-метъл е опасно за здравето

Мнение от killer_girl »

Zeroadhesion написа:
killer_girl написа:която евентуално носите на раменете си
Еееее :lol: :lol: :lol: :lol:
Направо си ни нарече хлебарки нас мъжете, щом и без глава можем да живеем :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
В грешка си. В случая исках да кажа, че не всички мъже имат мозък (човешко е да липсва такъв при някои индивиди), а не че водите живот на хлебарки! :toothy10: :toothy10: :toothy10: Лъжеш се, ако ме мислиш за феминистка. :p
Спорът е способ да затвърдите у противниците си техните заблуждения.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Музика”