Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Моя милост ...

Всичко за необятния свят на музиката.
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Моя милост ...

Мнение от Ivan0v »

Тааааа това ми се роди неска на Виртуал DJ-я http://4storing.com/1v3ot/57fc6f374121c ... f87c4.html Ако искате кажете си мнението :усмивка1:
Прочетено: 347 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Моя милост ...

Мнение от Mozo »

Хаха, така с готови семпли и ритми и баба знае. Иначе е станало добре :) .
Изображение
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Моя милост ...

Мнение от Ivan0v »

Mozo написа:Хаха, така с готови семпли и ритми и баба знае. Иначе е станало добре :) .
Просто съм вързал три трака един след друг на сет :усмивка1: никакви ефекти не съм слагал.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Моя милост ...

Мнение от Mozo »

А семплите от де ги взе :p ? А ритмите :p ?
Изображение
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Моя милост ...

Мнение от Ivan0v »

Mozo написа:А семплите от де ги взе :p ? А ритмите :p ?
Виж какво хубаво време е навънка.Не мислиш ли ? :roll: :mrgreen:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Моя милост ...

Мнение от Mozo »

:mrgreen:
Изображение
gadabout
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1050
Регистриран: пон юли 16, 2007 23:27
Репутация: 131
пол: Мъж
Местоположение: Townsville
Контакти:

Re: Моя милост ...

Мнение от gadabout »

Хвани се да композираш. Искаш да миксираш, доколкото разбирам, само че не го правиш и няма и как да го правиш - зарежи тая работа. Хвания се да композираш на компютър.
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Моя милост ...

Мнение от Ivan0v »

gadabout написа:Хвани се да композираш. Искаш да миксираш, доколкото разбирам, само че не го правиш и няма и как да го правиш - зарежи тая работа. Хвания се да композираш на компютър.
Всяко начало е трудно.... как да обесня че не ме влече композирането :усмивка1:
Яцко
Регистриран
Мнения: 33
Регистриран: съб май 24, 2008 19:21
Репутация: 5
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Моя милост ...

Мнение от Яцко »

Ivan0v написа:Тааааа това ми се роди неска на Виртуал DJ-я http://4storing.com/1v3ot/57fc6f374121c ... f87c4.html Ако искате кажете си мнението :усмивка1:
Иииихааааа, аз не обичам много електронна музика, ама брат ми я харесва и той се опитва да прави разни неща с тоя Виртуал DJ.
Ще взема да му го пусна това да си каже мнението.... :lol: :lol: :lol:
Изображение
gadabout
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1050
Регистриран: пон юли 16, 2007 23:27
Репутация: 131
пол: Мъж
Местоположение: Townsville
Контакти:

Re: Моя милост ...

Мнение от gadabout »

Ivan0v написа:Всяко начало е трудно.... как да обесня че не ме влече композирането :усмивка1:
Разбира се, че е трудно, не казвам това - за да миксираш е необходимо освен опит, и много техника, която едва ли имаш. А и софтуеъра ти не е такъв, какъвто е необходим.
А за композирането - никъде не си тръгвал да го обясняваш, че да го знам. Но ако е там въпроса - ти не си пробвал достатъчно, убеден съм. Защото няма ДжиДжей (хах), който да не се занимава, поне малко, и с композиране. Т.е., няма как да харесваш едното, без да те привлича и другото, те са неразривно свързани... ;)

Опитвам се да ти кажа, че, да, началото винаги е трудно, но е необходимо да се подходи правилно към това начало, защото в противен случай може известното количество потенциал, който евентуално притежаваш, да бъде затрито. Капиш?
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Моя милост ...

Мнение от Ivan0v »

gadabout написа:
Ivan0v написа:Всяко начало е трудно.... как да обесня че не ме влече композирането :усмивка1:
Разбира се, че е трудно, не казвам това - за да миксираш е необходимо освен опит, и много техника, която едва ли имаш. А и софтуеъра ти не е такъв, какъвто е необходим.
А за композирането - никъде не си тръгвал да го обясняваш, че да го знам. Но ако е там въпроса - ти не си пробвал достатъчно, убеден съм. Защото няма ДжиДжей (хах), който да не се занимава, поне малко, и с композиране. Т.е., няма как да харесваш едното, без да те привлича и другото, те са неразривно свързани... ;)

Опитвам се да ти кажа, че, да, началото винаги е трудно, но е необходимо да се подходи правилно към това начало, защото в противен случай може известното количество потенциал, който евентуално притежаваш, да бъде затрито. Капиш?
Си.Аз се занимавам любителски естествено че ако ме влечеше щях да си взема техни просто не съм обеден че си заслужава да се отдавам на музиката.При положение че чак на 17 цъква моторчето в мен.Предпочитам сериозна и отговорна професия.Съгласен съм че ще се затрие потенциала,но нямам намерение да ставам известен DJ.Стига ми да пускам музиката тука в "Зала" в Габрово без пари бих се съгласил :усмивка1: На dj-то във въпросната дискотека работата му е да пуска песните от winamp-a. Просто съм любител. :усмивка1: Мерси за критиката !
gadabout
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1050
Регистриран: пон юли 16, 2007 23:27
Репутация: 131
пол: Мъж
Местоположение: Townsville
Контакти:

Re: Моя милост ...

Мнение от gadabout »

Това, че сега включваш на тази вълна нищо не значи. Вокалиста и басист на една от най-великите дет метъл групи - Gorefest, е хванал баса на 19 години (нз защо точно тоя пример ми дойде, може би защото преди малко ги слушах).
А това за професията - да си музикант не е нито безотговорно, нито несериозно, макар да разбирам какво имаш предвид. Всеки случай беше достатъчно ясен.
А диджеят, дето ми го спомена, не е никакъв диджей. Това може да го прави всеки средностатистически хуманоид с четири крайника и глава, съдържаща минималното тегло сиво вещество от 300 g.
Каквото и да правиш - успех ти пожелавам!
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Моя милост ...

Мнение от Ivan0v »

gadabout написа:Това, че сега включваш на тази вълна нищо не значи. Вокалиста и басист на една от най-великите дет метъл групи - Gorefest, е хванал баса на 19 години (нз защо точно тоя пример ми дойде, може би защото преди малко ги слушах).
А това за професията - да си музикант не е нито безотговорно, нито несериозно, макар да разбирам какво имаш предвид. Всеки случай беше достатъчно ясен.
А диджеят, дето ми го спомена, не е никакъв диджей. Това може да го прави всеки средностатистически хуманоид с четири крайника и глава, съдържаща минималното тегло сиво вещество от 300 g.
Каквото и да правиш - успех ти пожелавам!
Мерси ! Аз ще продължа да си правя миксове от време навреме и да ви тормозя с тях :evil4: :mrgreen: :razz:
Потребителски аватар
roki
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 903
Регистриран: съб ное 24, 2007 22:23
Репутация: 45
пол: Мъж
Контакти:

Re: Моя милост ...

Мнение от roki »

Ivan0v написа:Тааааа това ми се роди неска на Виртуал DJ-я http://4storing.com/1v3ot/57fc6f374121c ... f87c4.html Ако искате кажете си мнението :усмивка1:
:hello1: :hello1: :hello1: бива бе мен мн ме кефи яко си я напраил :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Моя милост ...

Мнение от Ivan0v »

roki написа:
Ivan0v написа:Тааааа това ми се роди неска на Виртуал DJ-я http://4storing.com/1v3ot/57fc6f374121c ... f87c4.html Ако искате кажете си мнението :усмивка1:
:hello1: :hello1: :hello1: бива бе мен мн ме кефи яко си я напраил :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Радвам се че ти харесва :усмивка1:
Нова тема Отговори

Върни се в “Музика”