Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Джеймс Хетфийлд каза, че Metallica са „средна ръка“ музиканти

Всичко за необятния свят на музиката.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24821
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115635
пол: Мъж

Джеймс Хетфийлд каза, че Metallica са „средна ръка“ музиканти

Мнение от шони »

Фронтменът на Metallica Джеймс Хетфийлд заяви, че той и останалите му колеги в мултиплатинената група като музиканти са „наистина средна хубост“.

В интервю за сп. „Cigar Aficionado“, Хетфийлд каза, че в уменията им на инструментите, на които свирят, няма нищо изключително, но магията се случва, когато са заедно: “Знам, че поотделно като музиканти сме средна работа, но когато ни събереш заедно, се случва нещо специално.“ Той добави и че толкова е свикнал да свири с колегите си, че да трябва да свири с непознати би било „пълен кошмар“.

Той даде и пример за подобен кошмар – когато Джими Пейдж, Джеф Бек и Рон Ууд се присъединяват към Metallica при въвеждането им в Залата на Славата на Рокендрола през 2009. „Чувствах се толкова неадекватен. Това направо ми разбъркваше главата. А аз съм перфекционист. И в някаква степен ми е важно да угодя на хората и очакванията им. Повечето музиканти са несигурни.“
https://zrockradio.bg/archives/news/dzh ... QkeB8f1Tzg
Прочетено: 46 пъти
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Музика”