Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Всичко за необятния свят на музиката.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24851
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115935
пол: Мъж

Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от шони »

Клипът на Ариана Гранде „Boyfriend”, който певицата качи в YouTube, набира над 20 милиона гледания на ден.

Новата композиция е последният пример за сътрудничеството на Ариана Гранде и поп дуото „Social House”. Във видеото певицата бурно атакува съперницата си от ревност.

В отговор на въпрос какво я е подтикнало да напише тази песен, Ариана Гранде отговори в Туитър: „Мисля, че тя е за това, което се случва в живота на много хора, които познавам! Хората искат да се обичат, но не искат да се обвържат, напълно да се доверят на някого и да си позволят да обичат силно някого.” /БГНЕС
http://www.dnesplus.bg/News.aspx?n=894777

Прочетено: 1068 пъти
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284608
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 336184
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от Mozo »

20 милиона на ден :tard: :tard: :tard: Няма да го гледам пък [-(
Изображение
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24851
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115935
пол: Мъж

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от шони »

Аз му хвърлих едно око..., не ми хареса, не струва.
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284608
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 336184
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от Mozo »

То на нас няма как да ни хареса. Виж, това е друго:



:mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24851
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115935
пол: Мъж

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от шони »

Добро е :усмивка1:
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
vasettoo
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 152
Регистриран: ср сеп 14, 2016 20:09
Репутация: 1770
пол: Мъж

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от vasettoo »

Като сме тръгнали да си ги "мерим", аз по се кефя на Танчето (не че ще върна Алиска...):
Изображение
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24851
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115935
пол: Мъж

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от шони »

Не харесвам това "издевателство над гласа"; в песните на Рамщайн, примерно. А видя ли жени как си "опъват" и напрягат гласните струни, негативно настръхвам. :усмивка1:
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284608
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 336184
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от Mozo »

Какъв Рамщайн :-k Тея са тотални палячовци. Иначе и двата типа вокали си имат яките неща :)
Изображение
coolmimi
Регистриран
Мнения: 9
Регистриран: ср авг 21, 2019 11:30
Репутация: 30
пол: Жена

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от coolmimi »

Поне аз да оставя един положителен отзив за песента. Мен ми харесва :)
Потребителски аватар
vasettoo
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 152
Регистриран: ср сеп 14, 2016 20:09
Репутация: 1770
пол: Мъж

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от vasettoo »

шони написа:
пон авг 12, 2019 21:10
Не харесвам това "издевателство над гласа"; в песните на Рамщайн, примерно. А видя ли жени как си "опъват" и напрягат гласните струни, негативно настръхвам. :усмивка1:
Явно не сте запознат с техниката на fry-scream пеенето (или ръмжене) - там не се напрягат изобщо гласовите струни, а се използва въздуха от диафрагмата, който се прокарва през false cords (фалшиви гласни струни) и се използва цялата камера на устната кухина, езика и носа. Опасното е когато се напряга ларинкса от налягането на въздуха през дробовете, директно упражняват натиск върху гласните струни поради вибрациите и оттам увреждането им при продължително малтретиране. Fry-scream техниката изисква много упражнения и е строго индивидуално за всеки човек, за да се намери златната среда за контрол - някои са надарени с по-подходяща анатомия в областа на черепа и гръдния кош и оттам идва уникалния звук, който постигат при ръмженето и чистото пеене. И мога да кажа, че жените са облагодетлствани в това отношение спрямо мъжете - Татяна Шмайлюк, Алиса Уайт-Глъз, Ангела Госов и, ако се върнем назад - Отеп Шамая, не можете да разберете, че са женски вокали, ако слушате нечистото им пеене.
Аз по принцип не съм изобщо впечтлен от този тип пеене при жените, защото в последните десетина години се ескплоатира в по-комерсиалния жанр на метъла като power, epic, symphonic и т.н, но с ръка на сърцето мога да кажа, че бях впечатлен от Jinjer не само заради уникалния начин на ръмжене и чисто пеене на Таня, а и от техничния стил на музикантите в групата - слабост ми е прог звученето в тежката музика - барабанистът Влад (Владислав) е звяр на този мини-сет, който ползва, китаристът Роман пък ползва много интересна техника и китари, като не е типичен водещ инструмент същевременно, а басистът Женя (Евгений) е абсолютна машина и ползва tapping техника на свирене - почукване с върха на пръстите върху струните, което е прийом по-скоро в джаза.
Стана off, ама съм въодушевен от предстоящия нов албум на групата, насрочен за 25 октомври, така че не ме съдете строго.

П.С. За да добиете малка представа за силата им на живо, малко откъсче от вселената на Jinjer:

Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от Льо »

шони написа:
пон авг 12, 2019 21:10
Не харесвам това "издевателство над гласа"; в песните на Рамщайн, примерно. А видя ли жени как си "опъват" и напрягат гласните струни, негативно настръхвам. :усмивка1:
Пенсионер.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24851
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115935
пол: Мъж

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от шони »

Льо написа:
ср авг 28, 2019 22:28
шони написа:
пон авг 12, 2019 21:10
Не харесвам това "издевателство над гласа"; в песните на Рамщайн, примерно. А видя ли жени как си "опъват" и напрягат гласните струни, негативно настръхвам. :усмивка1:
Пенсионер.
Ми така си е :) :) :)
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11171
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40480
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Новият клип на Ариана Гранде гледан 20 милиона пъти за ден

Мнение от Валсо »

"7 rings" е готина песен, но тая е голяма тъпотия.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Музика”