Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

NVIDIA

feed Процесор, дънна платка, видео карта, RAM памет, захранващ блок, твърд диск, компютърна кутия.
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

NVIDIA

Мнение от kakavida »

Мозич, преди 3 години имах май същия проблем. След поправка на компа, нямам инструменти за клониране с телевизора. Не мога да намеря темата.Беше го пратил с dox.bg :sad:
Мисля че е драйв или нещо подобно като изговаряне :oops:
Бубулече се беше изпекло на процесора, та се наложи този ремонт. Не е преинсталиран уиндоуса.
Другия проблем е с доставчиците на нет.Не погледнали, че първа от всички клиенти съм платила,знаят че никога не съм пропускала, но ми подхванали песента на некоректна, та и с тях утре ще се разправям допълнително да поправят грешката за Гугъла и сертификата им.
Незнам дали успях да опиша проблема. Нямам инструменти за видеокартата и от контрол панел като позоционирам върху иконата изписва:
The NVIDIA Display Panel extension cannot be created.
Possible reasons include:
Version mismatch.Reinstalling display drivers may solve this problem.

Имам NVIDIA GeForce Experience.Отварям Drivers - GeForce 307.90 Driver
ъпдейт , но изписва : Unable to connect to NVIDIA
Прочетено: 354 пъти
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283704
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334007
Местоположение: Somewhere In Time

Re: NVIDIA

Мнение от Mozo »

Дай модел на видео картата и кажи какъв ти е уиндоса :)
Изображение
Потребителски аватар
veselinkodi
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 192
Регистриран: вт фев 12, 2013 11:33
Репутация: 30
пол: Мъж

Re: NVIDIA

Мнение от veselinkodi »

Проблема изглежда е софтуерен . Трябва да се провери и харддиска .
Потребителски аватар
veselinkodi
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 192
Регистриран: вт фев 12, 2013 11:33
Репутация: 30
пол: Мъж

Re: NVIDIA

Мнение от veselinkodi »

И на поправка ли го носиш !?
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: NVIDIA

Мнение от kakavida »

Всичко спря да работи. Сам се рестартира през 2-3 минути.Изписва : Диск боот фаилюре, инсерт сустем диск анд прессентер
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283704
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334007
Местоположение: Somewhere In Time

Re: NVIDIA

Мнение от Mozo »

Връщай им го на онези хубавци от сервиза...
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: NVIDIA

Мнение от kakavida »

И аз така си помислих, че евтините дънни платки май не вършат работа. Един да ме развесели малко, ама в реала е друго..Сутринта хванах метлата и паво при нет доставчка. Значи предните дни изпичам 80 кг чушки, вклчвам фризери, фурни, котлони и бързовари. Три дена не ползвам компа, но не го и изключвам. Това се прави при мен само при гръмотевици. И на 4 я ден компа не ще да премига дори.. Сменихме платката, извълихме зелената бубулечка. Включихме и чак и нет няма. Нещо нямало сертификат. Веднага се обаждам на доставчика.Той за секунди ми срива авторитета на коректен платец, и останах без майстора, защото станаха изведнъж много проблемите, а няма време. Та след това се уговарям с доставчика на нет, да дойдел и да ми нащака някакви букви, че да ми тръгне лана. Което за първи път чувам.Цяла нощ не съм спала..Върнах се назад във времето. Като ми изгореше лан картата от гръмотевица, защо аз трябваше да плащам за вредата от не заземения им външен кабел? Вчера същия без да знае какъв ми е проблема веднага предложи преинсталирване на уиндоуса и съм щяла и по-голяма скорост да имам.Че нали за това им плащам 4години по 25 кинта,точно заради скоростта.
И така. От 6 сутринта всичко им разказах, даже и ясновика станах.Предекох им, че ако по тоя начин се създават причини за щяли и не щяли повреди, чак пък да се напира да преинсталираш, безда знаеш дали това е нуждата ми, още по-съмнително ми стана. Тея ако мислят че за 9 години не съм ползвала преинсталиране, ама амо от доверен човек, че крадци всякакви...С две думи. При смяна на лан картите, лан противняра ми сложи флашка, имах инсталирани без да искаш някакви вивакомски папки и от година, компа не беше на ниво. Защитата ми се сриваше, скоростта ми падна дастично.Та ясновидската ми мисъл еше доста ясно изказана на глас! Къде сте тръгнали бе, техници бол. Ще дойд време в тоя беден квартал да инсталираш безплатно, че да ти ползвам лана...И така.Казах си го. Не е нужно да следиш че има слаб проблясък на интернет от дадено жилище, че и умишлено да му спираш лана,ако да е платил с 10 дена предварително,че и да му вменяваш повреди беза знаеш защо не се ползва или ако знаеш че аора е до теб..Ей за това цялото преживяванеимам съмнения,че се търси и от тяхпод вола теле.
Дано да дойде ден в който да имам възможност като любител, да ползвам нет с по леки устройства, с малка реносима машина,а всичко останало да си гозапаметявам в яката ядрена кутия.
Налага се да преинсталирам за сега. Добре че имам имейли и сама си пращам това което неискам да се загуби. :-]:-]И флашките предварително бяха ационално употребени.Да не съм си пълнила диска с уиноуса, а двуядрената ми памет да стои съвсем празна :-Q))))))))

[img][img][/img][/img]
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283704
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334007
Местоположение: Somewhere In Time

Re: NVIDIA

Мнение от Mozo »

При преинсталация всичко, което ти е необходимо просто го прехвърляш на D:. Трие се само системния диск, в частност C:. Никакви имейли не ти трябват, никакви флашки. При изгоряла лан карта никой не е длъжен да ти я заменя или обезщетява. Просто си купуваш друга и това е. Това, което ти е вкарал техникът не е сертификат, а са интернет настройките. При някои доставчици са необходими, при други не. Много от нас си ги знаем наизуст и си ги вкарваме сами :thumbright:
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: NVIDIA

Мнение от kakavida »

За лан картата не съм съгласна. При положение, че трябваше да не спирам компа и при постоянни дъждове, не е лоялно да не те предупредят че не са заземили кабела висящ на повече от. 45 метра от земята. И за 4 дена да смениш 4. карти от техника, а не от магазина,си е за чудене на кой ли техен клиент уж е гръмнала,а после им се пуска нета. Причини много,решат ли мошеници да тормозят за пари. При мен уж случайно не погледнали,че съм платила. Чакам оптичните да тръгнат, щото доверие се гради с години,но се срива за секуунди.
Колкото до паметта, благодаря!:-Q Датата ще й свиквам, там забравих нещо с мууф беше, май при копирането на файловете ли беше, ама какво беше... ;) :oops:
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: NVIDIA

Мнение от Nibelung »

Нищо не разбрах :???:
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283704
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334007
Местоположение: Somewhere In Time

Re: NVIDIA

Мнение от Mozo »

И на мен ми беше трудно :mrgreen:
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: NVIDIA

Мнение от kakavida »

Питате ли ме мен :idea: :shock: Аз още нищо не съм монтирала от не разбиране :lol: То ако всеки пипа и си пише нещо, може и да блокир всичко, че да му станеш спонсор.Сори за првописа, но толкова виждам. Нямам вече доверие надоставчика. А платката е била последната. За първи път сменихме и някаква батерия от 2005та г. Издъжала е повече години от годните.
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283704
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334007
Местоположение: Somewhere In Time

Re: NVIDIA

Мнение от Mozo »

Да, това ти е батерията на дънната платка :)
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: NVIDIA

Мнение от kakavida »

Последно се разбра, че някой е наслагвал варху мойте устроиства или материали за работа на машината още две такива :shock: И неможело да съм аз защото наистина не разбирам там нищо. Значи сменен е процесора, сега обаче трябва и джнните платки. Но читавите машини са над 2 бона за мощност... Гововрим за несглобен комп.
Иначе става с някой служебен преносим малак с фонетика и телрутер :lol: За сега обмисляме бисквитка, чакам момента да резна оня 45 метров кабел , да простя 25 лв... да им видя очите на измикярите. Всички бягали от тях за сащия проблем, чудят се как сам издаржала толкова време :toothy10: Затова са ми спретнали спирането , простс по техен проект нищо не се е случвало. Спомням си филма Хлапето с Ч.Чаплин.
И за да разведря малко, че 12 дена ми идва в повечко, вярно ли е че има сателитномрежесто устройство, можеш да си го монтираш на балкона, струвало 115 долара на месец, казва се SAT 1, и ако си намериш 10 ина саседи, нета излиза кам 15 кинта :?: Нещо като зелената енергия, такав принцип :mrgreen: Непрестанен нет.Има ли такова нещо?
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283704
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334007
Местоположение: Somewhere In Time

Re: NVIDIA

Мнение от Mozo »

Нямам представа, не съм ползвал такъв нет...
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Хардуер”