Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Кажете марка и/или модел на захранване, което...

feed Процесор, дънна платка, видео карта, RAM памет, захранващ блок, твърд диск, компютърна кутия.
Нова тема Отговори
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Кажете марка и/или модел на захранване, което...

Мнение от rado84 »

...да е до 40 лв. и което да може да се отваря не само кутията му, но и самият вентилатор да може да се сваля. Сегашното ми захранване от няколко дни насам се мисли за самолет и успешно имитира звука на двигателите на Боинг. Главната причина за това предполагам е, че вече е задръстено от прах. Проблемът е, че като откачих захранването с изненада установих, че няма никакви винтчета никъде по него. Нито под лепенките, нито където и да било. Изцяло е занитено да не може да се отваря (бахти мизерниците!) и съответно не мога да го почистя и да му смажа поне малко вентилатора.
Гледах из нета захранвания, чиито вентилатори с размерите си успешно могат да спечелят конкурс за перка на автомобил, но не мога да дам 80+ лв. за захранване. Малко множко ми се вижда за една полупразна метална кутия с бобина и вентилатор. И понеже на сегашното захранване кретените никъде не са написали колко вата е, то ми остава да гадая и да се надявам, че 400 вата ще стигнат, ако се намери такова захранване за до 40 лв.
Прочетено: 58 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кажете марка и/или модел на захранване, което...

Мнение от Mozo »

Има защо да има захранвания за 20 лева и такива за 200. Това не е само кутия с вентилатор :thumbright:

Аз лично бих си взел нещо на старо, а не ново, защото за 40 лева каквото и да вземеш, все ще е тотален боклук :)
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Хардуер”