Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Песни за маса

feed Процесор, дънна платка, видео карта, RAM памет, захранващ блок, твърд диск, компютърна кутия.
Нова тема Отговори
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Песни за маса

Мнение от kakavida »

Едно ченге,явно неразбиращо нищо от песни за маса ,ми поиска диск с такива.
Купувам аз едно двд.При горенето детето го прави в сд.Щото знае английски.Записват се песните на маса..
Подарявам го в неговия рожден ден,но не му вършели работа,щото било двд.А ходи обяснявай,как е станало сд.Уж ставало у дома ме,ама в клата му не ставало..Абе за маса и
автомоБилно не се връзва,трайкам...,нали ще ми потрябва при рутене на къща сато свалтален :lol:
Та въпросът ми е,може ли песнички от двд диск,като ги направите сд,да не включват и в сд плеър само ,дори и това да е :roll:
Не стига ,че му хвкнахкоте за сестра му и станах трафикант на деца..Добре ,че беше женско ,щото горкото животно иначе..
Не е рекет,може би общуване.
Моля по темата и въпроса ми :roll: защото двд-то има повече памет,та затова..Ако трябва ще купя и за 50ст. сд.
Не че ми е притрябвало,ама сме в етажна съсобственост сп бившия ухажор.
Значи питам да прявя ли нов диск СД или да третирам по закон?
Последна промяна от Docenta на нед авг 28, 2011 10:33, променено общо 2 пъти.
Причина: Темата е за Хардуер
Прочетено: 318 пъти
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Песни за маса

Мнение от rado84 »

За каква маса говорим - чалгарска или метъл-рокерска маса? :evil4: За последния вид мога да ти помогна, но не и за първия. 8-[
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Песни за маса

Мнение от kakavida »

И той не знае,ама ад искам да му подскажа,че е евентуално комютърно неграмотен и двете му деца над 18,лелеее..С дърта машина да си праи некой гавра не бих допуснала,не стига че ми дължи левче за диска :evil: Сръбските хитове са му подарък :evil:
Даже нещо му се мяга пос езика,че някой като си вземел къщата щял да ме зареже,щото из колегите там така си говорели на закуска.
:toothy10: Ама къща там няма. :cheers1: Та сме само с мойта :mrgreen: :toothy10:
Всъщност търся интелигентен отговор,тнака че и неинтелигентен да ме разбере за горенето на диска.
Защото аз лично немога да го дефинирам,за да припадне някой тотално!!!!
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Песни за маса

Мнение от rado84 »

А сега може ли да преведеш какво точно искаш да направиш? Ако съм разбрал правилно - куката ти е казала, че колата му чете DVD дискове, но не и CD? Другото, което не разбрах - как така синът ти е "изпекъл" песните на CD, а пък оня твърди, че били на DVD? Тоя или е тъп, та чак вдлъбнат, или така съхранява дисковете, че и касетка няма да му тръгне в колата. :toothy10:
ironcross
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1770
Регистриран: вт апр 15, 2008 01:29
Репутация: 652
пол: Мъж

Re: Песни за маса

Мнение от ironcross »

Аз нищо не разбрах :)
Потребителски аватар
Docenta
Почетен член
Почетен член
Мнения: 3201
Регистриран: вт ное 27, 2007 14:02
Репутация: 1082
пол: Мъж
Местоположение: In the endless dark
Контакти:

Re: Песни за маса

Мнение от Docenta »

Песните са МП3,WMA и т.н.
Дисковете са CD, DVD и т.н.

В колата на куката има CD плеър, в дома му DVD плеър.
CD плеър не може да чете DVD диска който е записал синето знаещо английски,
без значение къв формат са песните или къв диск е зададен на записващата програма.
Друг вариант е CD то в колата на куката да не чете MP3 файлове.
Разумеш :-k
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Песни за маса

Мнение от Ivan0v »

Записваш ги песните в аудио, до към 17-20 и това е.Където искам, там да си ги пуска!Като не е влязъл в крак с технологията.
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Песни за маса

Мнение от rado84 »

Мисля, че за всички ни ще е по-лесно да ти помогнем, ако просто с телефона си направиш снимка на дисковото устройство в колата на куката. По тях обикновено пише какви формати плейват, а по модела може да разберем дали чете DVD-та.
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19062
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36567
пол: Мъж

Re: Песни за маса

Мнение от Zeroadhesion »

kakavida написа:При горенето детето го прави в сд.Щото знае английски.
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

По принцип уредбите и касетофоните в колите не могат да четат DVD. Някои от тях могат да четат CD-та с mp3 и други, а някои от тях могат да четат само CD-та, направени само в аудио формат...като тези, които ги продават по магазините. В случая детето, което знае английски дори и да е записало DVD-то в CD режим, самият лазер на касетофона на колата или уредбата не е пригоден да прочете DVD диск.
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Песни за маса

Мнение от Ivan0v »

То май вицовете за куките, че са тъпи ще се окажат верни. :)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283994
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334747
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Песни за маса

Мнение от Mozo »

Това че даден човек не знае как да си запише диск, не означава, че е тъп :thumbright:
Изображение
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Песни за маса

Мнение от rado84 »

Те повечето не знаят как се пуска компютър и му търсят дистанционното, камо ли как се записват дискове. :toothy10:
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Песни за маса

Мнение от Ivan0v »

Mozo написа:Това че даден човек не знае как да си запише диск, не означава, че е тъп :thumbright:
майтап си правя, брато.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Хардуер”