Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Система за контрол на охранители на Teracom

feed Процесор, дънна платка, видео карта, RAM памет, захранващ блок, твърд диск, компютърна кутия.
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Система за контрол на охранители на Teracom

Мнение от Nibelung »

Mozo написа:Спри се =;
Не, няма да се спра. Ще се наложи да ме спреш.
След което чалгарите спокойно ще може да си приказват кое, кого и как да прецакат и прекарат.
:рок:

Ако не ме домързее, ще им предложа и варианти за други "тарикатски теми", например:
"как да изгоря кошницата, та баща ми да ми купи нова ?"
"как да отровя котката на комшиите, че много ме дразни ?"
"как да науча паролата на гаджето си в скайп ?"
"как да вземам нет от съседа без да ме усети ?"
"как да направя една охранителна камера да не ме вижда ?"
и др. подобни съвсем "нормални и готини" за Иванов и подобните му въпроси.
Последна промяна от Nibelung на пон авг 01, 2011 20:35, променено общо 1 път.
Прочетено: 832 пъти
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334190
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Система за контрол на охранители на Teracom

Мнение от Mozo »

Просто престани да се заяждаш с всичко и всеки. На никого не му е интересно и разваляш добрия тон във форума. Повече няма да те предупреждавам, смятам че достатъчно пъти го направих, опитвайки се да запазя добрия тон.
Изображение
sokolov91
Начинаещ
Мнения: 108
Регистриран: чет юни 02, 2011 12:46
Репутация: 10
пол: Мъж

Re: Система за контрол на охранители на Teracom

Мнение от sokolov91 »

До момчето гражданин: страшен тъпанар си ти за мене и въобще си ми през кура какво ти е мнението по моя въпрос...сеща ли се? Мога само да ти кажа, че не се ли краде, лъже, да се правят интриги между колеги и шефове, да топиш и доносничиш, а в същото време ти да си най-не читавия...оправия нЕма баце. Незнам у вашио град как е ама яз съм си селско момче и мене макя ми и баща ми са ми казали, че не краднем ли и не лъжем ли с честен труд трудно че изкарам паре...сещали се господино гражданин, честен и трудолюбив?
И само да ти кажа: не бой се, напуснах и няма да излъжа честните си и добри шефове!


А сега до MOZO: темата е за ключ,кош или каквото прецениш. Аз съм за бан, кебапче (въпреки, че не знам какво е това) или каквото прецениш. Няма да се извинявам на никой за нищо и държа да отбележа, че нещата, които написах не бяха в момент на яростен пристъп или временно умопомрачение!
Хубав форум, с изключително добър модератор/и, но като навсякъде има и педали!
Мерси за отговорите (тези, които бяха по темата), благодаря и на Mozo, че ме защити.
Моля само за едно - не трийте мнението ми от темата...от там нататък правете с нея и мен каквото решите за правилно!
Последна промяна от Mozo на пон авг 01, 2011 21:06, променено общо 1 път.
Причина: Мнението е леко цензурирано, като е запазен истинския смисъл, без вулгаризмите, които не са позволени в този форум.
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Система за контрол на охранители на Teracom

Мнение от Ivan0v »

Nibelung написа:
Ivan0v написа:то само две забележки му направи в тази тема.Крис си е пуснал тема, там също го хапе за глупости.Аз бях попитал преди нещо, мене също ме дразни.Заради такива индивиди мога да си сложа домейна в забранени, в Мозила.
Не хапя за глупости. Хапя глупаци и нагли селски пръчки.
Ела ми кажи точно тези думи в очите!!! Демек току-що обиди бая хора от форума, т.с. тези, с които се заяждаше са "лупаци и нагли селски пръчки."
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334190
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Система за контрол на охранители на Teracom

Мнение от Mozo »

Заключвам темата, защото определено излиза извън контрол, а надявам се никой не иска това. Ще ви помоля да бъдем преди всичко хора.
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Система за контрол на охранители на Teracom

Мнение от Kotkata68 »

Офтопик:
М..ка му! Пак съм изпуснала купона. :banghead: :banghead: :banghead:
Мо, не може ли в спама, защото ми стана интересно? O:) :mrgreen:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Заключен Заключена

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Хардуер”