Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Моля за помощ...

feed Процесор, дънна платка, видео карта, RAM памет, захранващ блок, твърд диск, компютърна кутия.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
titibar
Регистриран
Мнения: 38
Регистриран: пет ное 21, 2008 16:27
Репутация: 5
пол: Жена

Моля за помощ...

Мнение от titibar »

Моля ви помогнете ми! Имам проблем с включването на компютъра.А е чисто нов.Няма и 1 месец.По половин час отива докато се сети че трябва да се включи. Появяват се всякакви надписи на черен екран.Някой път ми показва данните за това каква му е температурата и т.н.Някой път ми прави тест мемори контрол и така 50 пъти като го включа и изключа най-накрая ще зацепи за какво става вепрос.А аз нищо не разбирам от тази техника.И понякога се блокира мишката.Където и да кликнеш не реагира,докато го рестартирам.Дали проблема е в самия компютър или аз незнаейки съм направила нещо където не трябва?Защото не беше така от самото начало,а сега от една седмица до 10 дена е така.Ще съм благодарна ако дадете някакъв съвет. :banghead: :banghead: :banghead:
Прочетено: 118 пъти
Няма невъзможни неща ако Бог пожелае да се случат!
Потребителски аватар
mitashki1975
Академик
Академик
Мнения: 7814
Регистриран: ср яну 02, 2008 19:07
Репутация: 615
пол: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Моля за помощ...

Мнение от mitashki1975 »

Ще трябва да изчакаш Мозо да се появи той може да ти помогне :)
Ако искаме да променим постъпките в живота си,трябва да променим физическото и психическото си състояние,като го изчистим и преустроим.
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Моля за помощ...

Мнение от Mozo »

Така поднесена информацията е доста оскъдна, но въпреки всичко си мисля, че става въпрос за прегряване на компонент по компютъра. Така или иначе е нов и най-вероятно е в гаранция. Носи го да си чупят главите. Ние така или иначе не можем да го отваряме, защото ще развалим гаранцията :) .
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Хардуер”