Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Мошеникът от "Диноел ЕООД"

feed Процесор, дънна платка, видео карта, RAM памет, захранващ блок, твърд диск, компютърна кутия.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11146
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40333
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Мошеникът от "Диноел ЕООД"

Мнение от Валсо »

"Диноел ЕООД" е фирма, която внася всякакви неща за компютри, телефони и офис консумативи и привлича със съблазняващи цени с минимална надценка. Обаче тази евтиния накрая ви излиза солена, ако си купите празни дискове от него. Няколко поредни пъти си купувам шпиндели с празни 25- или 50-гигабайтови дискове от него и всеки път от 25 диска само 10 са читави - останалите или дават грешка още в началото на записа, или след записа по време на сверяването.

Човек, който е работил с въпросния Леонид Плачков, ми каза, че той има машина за презапечатване на опаковки на дискове и на много други неща, така че най-вероятно прави някакви шашми с дисковете, за да те накара да купиш повече. Само че така мен лично ме загуби като клиент, защото вече няколко поредни пъти си купувам дискове от други места, вкл. и от "Вали Компютърс" (другият официален вносител на компютри и компоненти за България) и при тях няма такива истории. Вчера за пореден път от тях си купих 25 диска по 25 гигабайта, вече записах половината от тях и още няма нито един дефектен! А при Леонидчо над 50% от шпиндела е боклук!

Затова ако си купувате компютърни части, телефонни аксесоари или офис консумативи, гледайте дали продавачът не е "Диноел ЕООД" (или пък питайте дали не ги купуват от същата фирма). Само ще ви излъже (и вас, и фирмата, която купува от него), ще лъже и ще маже по телефона как нямало никакви проблеми при него и няма да приема рекламации.

Но... ако не ми вярвате, подарете му 90 лв., като си купите 1 шпиндел от 25 диска по 25 или 50 гигабайта и ще се убедите сами.
Прочетено: 100 пъти
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Хардуер”