Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Стари компютри  [РЕШЕНА]

feed Процесор, дънна платка, видео карта, RAM памет, захранващ блок, твърд диск, компютърна кутия.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12953
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61810
пол: Жена
Контакти:

Стари компютри  [РЕШЕНА]

Мнение от Mouse »

Пак не съм на ясно дали съм в точния раздел, та sorry :???:
Разчиствам горе голямата стая. Има два компютъра с Windows 7. На мъжът ми и на синът ми. Стари са, но когато ги прибрах си бяха работещи. Също мишка и клавиатура от тези дето не са свързани с кабел към компютъра (забравих как се казваха). Един малък монитор 44 см Samsung, телевизор 3 педи LG, една подложка за лаптоп с вентилатор, старият ми лазарен принтер WorkCentre 3025 с касетка - всичко това ако на някой му трябва за части. Всичко е било работещо преди 6 г. когато се пренесох. Само компютрите трябва да им се изчисти до 0 хардиска защото си нямам и на идея какво може да има на тях, все пак на мъже са били :toothy10:
Отделно три овални килима, прани и увити във фолио.
Ще го пусна това и във ФБ, и ако никой не прояви интерес го занасям до кофите. Жал ми е да изхвърлям техника като знам, че има бедни деца, за които компютъра е мечта, но аз не мога да ги оправя и да ги подаря.

Мозо, ако прецениш че Камината не е за такива теми - трии без да се замисляш :)
Прочетено: 127 пъти
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284062
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334973
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Стари компютри

Мнение от Mozo »

Те са си подаряване, но не знам на кого биха му потрябвали. Все пак трябва да се видят и характеристиките.
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12953
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61810
пол: Жена
Контакти:

Re: Стари компютри

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
ср сеп 21, 2022 16:10
Те са си подаряване, но не знам на кого биха му потрябвали. Все пак трябва да се видят и характеристиките.
Това значи да ги свалям, да ги включвам в тока, да им закачам мониторите и клавиатурте+мишки - та да кажа евентуално нещо. Зная, че освен за части на някой любител няма да свършат работа на никой друг. Имам предвид сега, когато са вече повече от морално остаряли. Може да имат чипове, дискове и не им знам имената на разните там части > та те ако потрябват на някй за ремонт.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11082
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40041
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Стари компютри

Мнение от Валсо »

Mouse написа:
ср сеп 21, 2022 14:17
Пак не съм на ясно дали съм в точния раздел, та sorry :???:
Разчиствам горе голямата стая. Има два компютъра с Windows 7. На мъжът ми и на синът ми. Стари са, но когато ги прибрах си бяха работещи. Също мишка и клавиатура от тези дето не са свързани с кабел към компютъра (забравих как се казваха). Един малък монитор 44 см Samsung, телевизор 3 педи LG, една подложка за лаптоп с вентилатор, старият ми лазарен принтер WorkCentre 3025 с касетка - всичко това ако на някой му трябва за части. Всичко е било работещо преди 6 г. когато се пренесох. Само компютрите трябва да им се изчисти до 0 хардиска защото си нямам и на идея какво може да има на тях, все пак на мъже са били :toothy10:
Отделно три овални килима, прани и увити във фолио.
Ще го пусна това и във ФБ, и ако никой не прояви интерес го занасям до кофите. Жал ми е да изхвърлям техника като знам, че има бедни деца, за които компютъра е мечта, но аз не мога да ги оправя и да ги подаря.

Мозо, ако прецениш че Камината не е за такива теми - трии без да се замисляш :)
Пусни ги в https://podariavam.com.
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12953
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61810
пол: Жена
Контакти:

Re: Стари компютри

Мнение от Mouse »

Пуснах ги в нашата и на съседното село група и като е на аванта - бързо се намериха хора да ги вземат :toothy10:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284062
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334973
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Стари компютри

Мнение от Mozo »

Много ясно :mrgreen:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Хардуер”