Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Мишка проблем  [РЕШЕНА]

feed Процесор, дънна платка, видео карта, RAM памет, захранващ блок, твърд диск, компютърна кутия.
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12950
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Мишка проблем

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
вт апр 02, 2019 22:54
Маус, поизползвай ден-два 64-битовата инсталация, за да видиш дали и там ще става това с мишката PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Съжалявам, но не мога да я използвам защото там нямам неща, които всеки ден си ми трябват.

Монти, извинявай че продължавам да използвам темата ти, но мишката ми вече ме вади от чорапите по 3-4 пъти на ден. Преди малко изчезна й тази на лаптопа и остава само копчето.
Имам някакъв далечен спомен, че едно време на Windows имаше едно нещо "контрол панел" или с подобно име, където можеше да се види нета, връзките, мишката, клавиатурата .... но споменът ми е далечен и се изчерпва само с това. Не може в Linux да няма някъде, където да се погледне за връзка между периферното устройство и същинсткото. Къде е то и какво да гледам? И защо се получи след като добавихме РАМ-а?
ПП.Колкото до това, че сега бил по-мощен - не е вярно. Пак си ми забива понякога и екранът замръзва. Продължавам да ползвам само един таб, за да не го товаря. Явно аз бъркам някъде, но не мога да го кажа по-ясно.
Прочетено: 1679 пъти
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283989
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334717
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Мишка проблем

Мнение от Mozo »

Еми, щом не можеш, няма как да се диагностицира проблемът. Трябва да поизползваш, за да можем да се ориентираме. Като ти притрябва нещо, рестартирай, през другото време стой там, за да видим дали ще го направи и там. Ако го направи и там, работа е ясна, че е от компютъра. Именно това локализиране целим, което няма как да се осъществи по друг начин, а само и единствено от теб.
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Хардуер”