Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Сервиз за компютри  [РЕШЕНА]

feed Процесор, дънна платка, видео карта, RAM памет, захранващ блок, твърд диск, компютърна кутия.
Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Freyja »

cprog написа::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Хахахх понеже спомена, че е ходил на сервиз и аз веднагически извлякох извода на две на три по светкавично и от ясновидец :)
Ходил е,ама техника тогава,явно е бил от БСП.Демек,толкова е и разбирал/и техните дипломи са под въпрос-"нашите хора" тогава бяха най-на почит :evil4: /,защото е сменил харда,обаче другото не го е и видял.Този проблем си продължи и след смяната-бил прегрял горкия лаптоп,и някакъв чип му се отлепил...и сега ще го лепят.И то,как да не прегрее...на него се игра какво ли не. :evil4:

Та,ще стане. :mrgreen:
Nibelung написа:
Freyja написа:Те и герб "допускаха" да са първи,ама нещо не познаха. :mrgreen:
Ако уцелиш на техник-гербаджия, може да ти го върне облепен със стиропор отгоре и асфалтиран отдолу. Отстрани с водно охлаждане, т.е. с фонтанче :lol:
Стиропора и асфалта,ще ги преживеем,но фонтанчетата,както казах-не... =; :toothy10:
Прочетено: 836 пъти
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Mozo »

Така е, на лаптопи, които не са предвидени за игра, не е хубаво да се играят игри, защото се случва именно това - от високите температури започват да се отлепват компоненти или просто си дефектират след време. Настолен компютър си трябва, не някакви генерици :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Freyja »

Mozo написа:Така е, на лаптопи, които не са предвидени за игра, не е хубаво да се играят игри, защото се случва именно това - от високите температури започват да се отлепват компоненти или просто си дефектират след време. Настолен компютър си трябва, не някакви генерици :thumbright:
:съгласен: Не си го давам повече на никой... :mrgreen: :toothy10:
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Mozo »

Офтопик:
На никого :p
Пази си го като май прешъз :angel4:
Дано да го реболнат като хората, че понякога подобни ремонти са със съмнителен ефект и дълготрайност :pray: :pray: :pray:
Изображение
Потребителски аватар
MalamiR
Металист
Металист
Мнения: 21081
Регистриран: нед мар 15, 2009 17:28
Репутация: 11019
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Сервиз за компютри

Мнение от MalamiR »

Freyja написа:
Mozo написа:Така е, на лаптопи, които не са предвидени за игра, не е хубаво да се играят игри, защото се случва именно това - от високите температури започват да се отлепват компоненти или просто си дефектират след време. Настолен компютър си трябва, не някакви генерици :thumbright:
:съгласен: Не си го давам повече на никой... :mrgreen: :toothy10:
Така и трябва. :съгласен:
Мозо го е написал най-добре.

Throw me to the wolves and I will return leading the pack!

Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Freyja »

Mozo написа:
Офтопик:
На никого :p
Пази си го като май прешъз :angel4:
Офтопик:
:salute: :toothy10: ...Ъм,то няма и какво толкова да го пазя.На Големият Играч,съм му купила истински. :evil4:
Mozo написа:Дано да го реболнат като хората, че понякога подобни ремонти са със съмнителен ефект и дълготрайност :pray: :pray: :pray:
Те ме предупредиха,че трябва да се пази от тук насетне,защото не може да се лепи безкрайно,а и въобще не е желателно такова лепене да се случва изобщо...
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20593
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112157
пол: Мъж

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Montoya »

Ако го направят на инфра червена поилна станция като хората с премахване на чипа, замяна на топчетата припой, ще устиска доста време, ама ако го направят с пистолет за горещ въздух или пък само го притоплят колкото да залепят видеото, не се знае 2-3 до 6 месеца може би
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Freyja »

Офтопик:
Много набързо и не по темата...Интернет доставчик ми трябва за Люлин...
Гледах че са бая,ама кои стват?
Благодаря:) :wave:
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Tsurugi »

Офтопик:
Хвани единия, удари другия :evil3: :разбиващо кроше: Изображение

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Mozo »

Всичките са гниди и зависи от инфраструктурата специално в твоя район. Един и същи доставчик предлага различна по качество услуга според района. Аз съм на M-Tel и генерални проблеми нямам, ама и те станаха супер зле откъм обслужване. Ех, а като си беше Мегалан...
Изображение
Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Freyja »

Tsurugi написа:
Офтопик:
Хвани единия, удари другия :evil3: :разбиващо кроше: Изображение
Офтопик:
Въпросът е,кой ще мине с най-малкото бой... :evil4: :toothy10:
Mozo написа:Всичките са гниди и зависи от инфраструктурата специално в твоя район. Един и същи доставчик предлага различна по качество услуга според района. Аз съм на M-Tel и генерални проблеми нямам, ама и те станаха супер зле откъм обслужване. Ех, а като си беше Мегалан...
8 съм аз.От М-тел нямам никакви впечатления...Гледам,някаква кутия на Люлин нет виси над вратата,но телефонът им май не е актуален...
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Mozo »

Люлин нет, ех, а бяха години. Явор го познавах лично, след това започнаха да го бият, за да си продаде инфраструктурата. Издържа много бой, но накрая се предаде :lol: :lol: :lol: Скачай на M-Tel PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Изображение
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20593
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112157
пол: Мъж

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Montoya »

НЕТ 1 ако има там, приятели ги хвалят по други квартали
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Сервиз за компютри

Мнение от Mozo »

Мда, този средният план е много добър, на добра цена:

http://net1.bg/%D0%A7%D0%B0%D1%81%D1%82 ... -45bg.html

Обаче не ги знам как са със самата услуга. На мен нетът ми спира изключително рядко, доскоро не беше спирал от години.
Изображение
Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Сервиз за компютри  [РЕШЕНА]

Мнение от Freyja »

Ок. :thumbright: Благодаря на всички писали в темата.
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Хардуер”