Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Прегряващ хард диск

feed Процесор, дънна платка, видео карта, RAM памет, захранващ блок, твърд диск, компютърна кутия.
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Прегряващ хард диск

Мнение от Tsurugi »

Diananet написа:...на този хард ще има и Уиндоус и като така дали си наясно какво трябва да правиш...
Да си даде парите за нещо друго :evil3: :booty: , защото ако сложи уйното [-( , то ги хвърля на вятъра... :evil3: Изображение
Прочетено: 1136 пъти

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20590
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112137
пол: Мъж

Re: Прегряващ хард диск

Мнение от Montoya »

То и има едни проблеми с видимостта на 3тб диск, поне от седмица уиндоус, нещо такова ми е останало в главата. Та с МБР ли имаше проблеми, не знам точно
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283739
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334077
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Прегряващ хард диск

Мнение от Mozo »

Трябва да е GPT, да, иначе, ако е MBR, ще вижда до 2GB. Има производители на дъна като Asrock обаче, които предлагаха някаква врътка това да стане и с MBR, но не знам доколко е работела, защото едва наскоро си купих 3TB хард :mrgreen:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Хардуер”