Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Това добро ли е?  [РЕШЕНА]

feed Процесор, дънна платка, видео карта, RAM памет, захранващ блок, твърд диск, компютърна кутия.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283157
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Това добро ли е?

Мнение от Mozo »

Значи цената е екстра, само могат да се заменят захранването и SSD-то с други. Мониторът също е добре. Остава обаче предложението с намаляването на цената с около 300 кинта :)
Прочетено: 606 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Това добро ли е?

Мнение от Freyja »

Mozo написа:Значи цената е екстра, само могат да се заменят захранването и SSD-то с други. Мониторът също е добре. Остава обаче предложението с намаляването на цената с около 300 кинта :)
Приема се предложението със сигурност.А какъв процесор е подходящ,аз не че изобщо нещо разбирам де... :evil4:
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283157
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Това добро ли е?

Мнение от Mozo »

С около 180 лева по-евтино е I5-6600, с около 230 с i5-6500, с i5-6400 с около 281, а с I3-6300 е с цели 345. Дори и последният е напълно достатъчен за GTX 750 :thumbright:

Минусът е, че ако някога решиш да купуваш по-скъпа и хубава видео карта, процесорът може да дойде слаб, но едва ли скоро ще купиш такава ламя.

И не на последно място - не им давай да те прилъжат да ти продадат операционна система. А след това не инсталирайте Windows 10 под никакъв предлог. Слагате една седмѝца и задължително спирате ъпдейтите. Прочети тази тема, особено във втората ѝ част. Никога, никой не трябва да инсталира това гнусно квадртно изчадие :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
bvbfan
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2684
Регистриран: нед юни 14, 2015 07:02
Репутация: 17286
пол: Мъж

Re: Това добро ли е?

Мнение от bvbfan »

Стига ве, Флопи, в коя година живеете :lol: Моз, според мен 750Ti ще бъде добре.
от p4p » пет окт 07, 2016 19:13 написа:В тоя раздел нищо не разбираме от Windows. :)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283157
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Това добро ли е?

Мнение от Mozo »

Не, бе, захранването има изводи за флопи :p Говорим за процесора, явно си остава със 750. Може да се направи доста по-балансирано като се ореже от процесора и се добавят за модерно видео, но не аз ги решавам тези работи :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Това добро ли е?

Мнение от Tsurugi »

Ми аз ползвам флопи все още :booty: Изображение smst На бачкането, а и вкъщи по простата причина, че го ползвам на работата, а работя повече от вкъщиИзображениеНо, колкото и да е странно не съм само аз, а бая хора ползват :evil3: :-k

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Това добро ли е?

Мнение от Freyja »

Mozo написа:С около 180 лева по-евтино е I5-6600, с около 230 с i5-6500, с i5-6400 с около 281, а с I3-6300 е с цели 345. Дори и последният е напълно достатъчен за GTX 750 :thumbright:

Минусът е, че ако някога решиш да купуваш по-скъпа и хубава видео карта, процесорът може да дойде слаб, но едва ли скоро ще купиш такава ламя.

И не на последно място - не им давай да те прилъжат да ти продадат операционна система. А след това не инсталирайте Windows 10 под никакъв предлог. Слагате една седмѝца и задължително спирате ъпдейтите. Прочети тази тема, особено във втората ѝ част. Никога, никой не трябва да инсталира това гнусно квадртно изчадие :thumbright:
Благодаря,Мози. PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283157
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Това добро ли е?

Мнение от Mozo »

За нищо PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Изображение
Потребителски аватар
WonG
Audi Fan
Audi Fan
Мнения: 490
Регистриран: пет ное 14, 2014 11:45
Репутация: 1701
пол: Мъж

Re: Това добро ли е?

Мнение от WonG »

243.37лв. за GTX750?! [-X

По-добре GTX750Ti! На мен Ti-а ми излезе за 240лв., ако още не си я взела, по-добре я промени, а ако цената там е по-висока, може да я вземеш от другаде, където е по-евтина.
Ще ти трябват и преходници, ако вземеш 'Ti'. Преходник от DVI към VGA и от 4 пина към 6(защото иска допълнително захранване).
Офтопик:
Малко късно виждам темата... ама може да си се забавила, като мен преди време. :mrgreen:

Изображение

Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Хардуер”