Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Гешев: Във Върховния съд има 10 групи за влияние, всеки ден се раздават милиони (Видео)

Нещо, което ви е направило впечатление и искате да споделите своето мнение.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284120
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335133
Местоположение: Somewhere In Time

Гешев: Във Върховния съд има 10 групи за влияние, всеки ден се раздават милиони (Видео)

Мнение от Mozo »

Нотариуса е дребен мошеник, политическата класа е виновна за корупцшията, каза бившият главен прокурор

"Не е вярно, че докато съм бил главен прокурор не е имало разследвания за групи за влияние. Нямате достатъчно информация. Още 2018 г. има разследване за група за измами, начело с Нотариуса. Единственото разследване срещу Пепи Еврото започна, когато аз бях главен прокурор".

Това заяви бившият главен прокурор Иван Гешев в началото на заседанието за дейността на Мартин Божанов-Нотариуса.

"Такива групи за влияние има и в Народното събрание. Върхът на хранителната верига са политиците. Казваха, че ДС е виновна за всичко, но това беше инструмент. Отгоре бяха политиците. Смешно е да говорите за групи за влияние точно вие. В момента има 10 групи за влияние във Върховния административен съд. И цифрите са по-големи - милиони всеки ден. Това са симптоми. Причината е политическата класа, защото не приемате качествени закони" каза още Гешев и призова депутатите да питат МВР защо не казва дали Нотариуса е бил сътрудник на полицията.

https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/17654321
Прочетено: 13 пъти
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Любопитни новини”