Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Бити и заплашвани: В Русия арестуваха журналисти от независими медии (ВИДЕА и СНИМКИ)

Нещо, което ви е направило впечатление и искате да споделите своето мнение.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334903
Местоположение: Somewhere In Time

Бити и заплашвани: В Русия арестуваха журналисти от независими медии (ВИДЕА и СНИМКИ)

Мнение от Mozo »

Петима журналисти, работещи за независими медии, бяха арестувани в Русия, където репресиите срещу всяка една критика към правителството са в разгара си.

През нощта полицията арестува Екатерина Аникиевич от медията SOTAvision и Константин Джаров от RusNews, съобщи неправителствената организация OVD-Info, специализирана в наблюдението на репресиите в Русия.

Според свидетел на сцената, цитиран от организацията, Джаров е бил бит и заплашван със сексуално насилие от полицаите.

"Ритаха ме, слагаха ми крак на главата, изкривяваха ми пръстите и се ми подиграваха, когато се опитвах да се изправя", разказва Джаров. Той каза, че е получил травма на главата, ожулвания, изкълчени пръсти и навяхвания.

https://www.actualno.com/europe/biti-i- ... 89973.html
Прочетено: 12 пъти
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Любопитни новини”