Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Кирил Петков каза на Борисов какво ще загуби България с предсрочни избори

Нещо, което ви е направило впечатление и искате да споделите своето мнение.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284581
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 336104
Местоположение: Somewhere In Time

Кирил Петков каза на Борисов какво ще загуби България с предсрочни избори

Мнение от Mozo »

„Днес по Конституция Мария Габриел може да вземе папката от президента и имаме още седем дни да довършим коалиционното споразумение. Нищо не предполага да се върне папката по обяд и да се отиде на нови предсрочни парламентарни избори“. Това заяви пред bTV бившият премиер и настоящ съпредседател на ПП-ДБ Кирил Петков. С важно уточенение специално за Бойко Борисов - ако сега отидем на предсрочни избори, губим еврозоната, губим възможността за реформа на регулаторите и службите.

Борисов - държавникът

По думите му, ако Бойко Борисов както е показвал неведнъж "мисли държавнически", отивайки на нови избори, нищо няма да се промени, а ще загубим Еврозоната, регулатори и служби. Единственото, което можем да направим е да се изпокараме и да загубим време, посочи Кирил Петков.

„На мен би ми тежало да погледнем няколко години назад, че сме загубили времето си и че имаме джуджета, нотариуси, елфи – тук стана като приказен свят в България. Аз моля не партийно, а за отговорност нашите деца да не живеят в приказка на ужасите, а да имаме нормална европейска държава“, коментира Кирил Петков.

https://www.actualno.com/politics/kiril ... 82147.html
Прочетено: 14 пъти
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Любопитни новини”