Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Жената, хвърлила тесла по мъжа си: Без да искам стана

Нещо, което ви е направило впечатление и искате да споделите своето мнение.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284135
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Жената, хвърлила тесла по мъжа си: Без да искам стана

Мнение от Mozo »

„Без да искам стана. Той беше на терасата, аз не знаех, че там" разказа Радка Станчева, ударила съпруга си с тесла при семеен скандал.

"Бебето ми играеше с този предмет, и аз го вземам и хвърлям на първия етаж на терасата, след като знам, че никой не живее там. Даже не видях, той излезе на улицата, звънна на линейката, качи се на линейката. Аз останах при детето, той е добре, нищо му няма", обяснява тя.

Съдът в Сливен я остави в ареста. Пострадалият е прегледан в болница и после освободен, а жената е обвинена за причиняване на лека телесна повреда в условията на домашно насилие

34-годишната и съпруга й се познават от 20 години, но от скоро са в брак. Имат две деца - на 17 и на 2 години. На 4 февруари по обед в дома им избухва поредният семеен скандал пред очите на 2-годишното им дете.

https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/17013945
Прочетено: 16 пъти
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Любопитни новини”