Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Вътрешният министър отказа да подаде оставка, ще има проверка за полицейското насилие

Нещо, което ви е направило впечатление и искате да споделите своето мнение.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284492
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335964
Местоположение: Somewhere In Time

Вътрешният министър отказа да подаде оставка, ще има проверка за полицейското насилие

Мнение от Mozo »

Учудвам се на искането за моята оставка. Защо? Защото хиляди служители на МВР си свършиха работата. Ако аз подам оставка, това означава да ги предам. Това коментира министърът на вътрешните работи Калин Стоянов във връзка с поисканата му от премиера оставка.

"Не смятам, че министърът на вътрешните работи трябва да е изкупителна жертва за дългогодишните проблеми в българския футболен съюз.
По думите му снощи сме станали свидетели на безпрецедентен погром в центъра на София и само навременната и адекватна реакция на СДВР и Жандармерията са осуетили по-сериозни щети и дори жертви.

"Няма полиция по света, която да стои безучастно и да гледа как се унищожава общинско и лично имущество", подчерта Стоянов.
Бил на кино, но по работа

"Не съм бил нито на кръчма, нито на дискотека. МВР е консултант на филм за телефонни измами, който съвсем скоро ще тръгне по кината. Това е изключително сериозен проблем. Присъствието ми там беше в работен порядък, а не да се забавлявам освен ако някой не смята проблемът с телефонните измами за забавен. Не съм бил с изключен телефон", подчерта министърът.

https://www.actualno.com/crime/vytreshn ... 00593.html
Прочетено: 28 пъти
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Любопитни новини”