Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Майката на Ивет Стайкова: Гласове й казвали да ме удря, но на следващия ден не помнеше нищо

Нещо, което ви е направило впечатление и искате да споделите своето мнение.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284620
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 336194
Местоположение: Somewhere In Time

Майката на Ивет Стайкова: Гласове й казвали да ме удря, но на следващия ден не помнеше нищо

Мнение от Mozo »

Гласове й казвали да скочи, да ме удря, а на следващия ден казваше, че не помни нищо. Когато взимаше наркотици, погледът й ставаше друг. Взимаше наркотици по 4 пъти на ден. Това разказа пред Софийския градски съд Цветелина Илиева, която е майка на 19-годишната Ивет Стайкова.

Момичето е подсъдимо за убийството на баба си актрисата Виолета Донева. Според прокуратурата тя е наръгала възрастната жена 54 пъти в нощта на 18 октомври 2022 г. Днес показания даде нейната майка.

Жената описа кошмара, който са преживели заедно с Ивет, когато е била под въздействие на наркотици. Веднъж например майка й я завела в Пирогов, защото си била внушила, че страда от нелечимо заболяване. В тоалетната обаче момичето отново се надрусало. По пътя към дома било кошмарно. Ивет крещяла и удряла майка си. Докато Цветелина разказваше за ужаса, плачеше както тя, така й дъщеря й.

https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/16206745
Прочетено: 34 пъти
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Любопитни новини”