Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Васил Терзиев: Започваме преглед на договорите в общината, трябва черен списък на фирми за обществени поръчки

Нещо, което ви е направило впечатление и искате да споделите своето мнение.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334863
Местоположение: Somewhere In Time

Васил Терзиев: Започваме преглед на договорите в общината, трябва черен списък на фирми за обществени поръчки

Мнение от Mozo »

Проблемите в София се знаят – дори програмите на различните формации бяха близки. Значи можем да намерим мнозинства по всеки отделен казус
С Бойко Борисов не съм се срещал, няма как да имам някаква роля в управленската сглобка
Григорова може би иска друго кресло - на "Позитано" или в нов проект. Не ме вълнува, а за своето не се притеснявам
Дъщерите ми вече не могат да са нормални тийнейджъри, да ходят навсякъде и да качват снимки. Адски ниско ниво беше това, което се изписа за мен, за Ваня Григорова, Антон Хекимян, Деян Николов

- Залог ли беше битката за София за бъдещето на управленската коалиция, която в момента е в премеждие, г-н Терзиев? И вие лично поемате ли роля в сглобката?

- Подозирам, че щеше да стане по-сложно за коалицията ПП-ДБ при друг резултат. Доколкото разбрах от думите на г-н Борисов, Кирил Петков дори се е хванал на бас с него кой ще бъде кмет. И го е спечелил.

Що се отнася до моята роля - тя е да бъда кмет на всички софиянци. Не съм се срещал с г-н Борисов, така че няма как да имам някаква роля в правителството. Може би ще се срещнем при извършването на ротацията. Или пък, когато отида в Банкя да говоря с хората и да видя на място как се справя районният кмет.

- Христо Иванов ви каза, че в София трябва да се научите да правите договорки и че няма кой да управлява, докато чакате да изградите доверие едни към други - налага се да си го дадете в аванс. Математиката пък казва, че трябва да се разбере с БСП, с ГЕРБ или и с двете групи съветници, но “Спаси София” плаши да си тръгне от вас, ако работите с ГЕРБ. Тогава какво ще правите?

- Общинският съвет има това предимство - за разлика от парламента, че е за четири години. Така че тези 61 съветници ще трябва да работят заедно в този период. И то за доброто на София, а не за нечии партийни интереси. Програмите на различните партии по време на кампанията не се различаваха особено една от друга, защото всички ние знаем какви са проблемите и какви могат да са решенията.

Тоест - с една група може да се работи по някои политики, с друга - по други. Все пак интересите на града трябва да са над всичко.

https://www.24chasa.bg/mneniya/article/16170609
Прочетено: 22 пъти
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Любопитни новини”