Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

За мен "сглобката" в момента не съществува, обяви Борисов и заплаши с напускане на властта (ВИДЕО)

Нещо, което ви е направило впечатление и искате да споделите своето мнение.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284000
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334787
Местоположение: Somewhere In Time

За мен "сглобката" в момента не съществува, обяви Борисов и заплаши с напускане на властта (ВИДЕО)

Мнение от Mozo »

За мен сглобката в момента не съществува. След неделя ще мислим какво да правим. Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов на посещение в Ловеч.

"Може би в сряда ще направим общонационално събрание на ГЕРБ, за да видим да продължим ли да работим заедно", подчерта той, имайки предвид партньорите си в управлението от "Продължаваме промяната - Демократична България".

Борисов пак се оплака от поведението на коалицията преди балотажа на местните избори, която по думите му по места се обединявала с други политически сили срещу ГЕРБ.
"Предложих на Кирил Петков"

Лидерът на ГЕРБ призна, че е говорил със съпредседателя на ПП-ДБ Кирил Петков преди изборите и му е предложил да е кандидат за кмет на София. Тогава той нямало да издига кандидат на ГЕРБ за наследник на Йорданка Фандъкова.

Борисов оправда думите си за подкрепа на Ваня Григорова на балотажа с изказването на бившия премиер Иван Костов: "Ще гласувам, но с отвращение".

https://www.actualno.com/politics/za-me ... 89652.html
Прочетено: 17 пъти
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Любопитни новини”