Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Разкриха измама за теглене от сметки на възрастни хора

Нещо, което ви е направило впечатление и искате да споделите своето мнение.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284308
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335494
Местоположение: Somewhere In Time

Разкриха измама за теглене от сметки на възрастни хора

Мнение от Mozo »

Предотвратена е огромна финансова щета за възрастната жена

Служители от столичното Първо районно управление (РУ) разкриха измамна схема за теглене на пари от банкови сметки на възрастни хора, съобщиха от пресцентъра на МВР. С мярка до 24 часа са задържани две криминално проявени жени, като са предотвратени и бъдещи сериозни материални щети на жертва на схемата.

Работата по разследването започва след придобита информация за измамна схема за теглене на парични средства от банкови сметки на възрастни хора. Разплитането на случая стартира с проследяване на действията на жертвата – на 26 септември, в присъствието на придружителка, тя изтегля от банков клон сумата от 5000 лева. Ден по-късно, отново в присъствието на същата жена, заявява сумата от 25 000 лева, а след излизане от финансовата институция възрастната жена е качена от непознатата в лек автомобил.

https://www.vesti.bg/bulgaria/razkriha- ... ra-6179677
Прочетено: 32 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12968
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61910
пол: Жена
Контакти:

Re: Разкриха измама за теглене от сметки на възрастни хора

Мнение от Mouse »

Те това не го разбирам. Майка ми, дето едва чува и вижда и е на 92 години пак няма да могат да я излъжат, колкото и да е изкуфяла вече. Набито й е в главата първо на мен да звъни ако нещо някой й каже или предложи. Елементарно е да ги предпазят старите и вече в деменция хора. Аз още не съм го докарала до там :mrgreen: :mrgreen:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Любопитни новини”