Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

BS.Player Free 2.73 Build 1083 download - видео и аудио плейър, DVD

Безплатен софтуер за аудио и видео. Безплатно сваляне на програми за аудио и видео обработка, редактиране на видео, конвертиране на аудио и видео, записване на видео, снимане на екран, аудио обработка, миксиране, софтуер за създаване на музика, медия център, мултимедия сървър, аудио редактиране, блу-рей конвертиране, създаване на клипове и филми, конвертиране на изображения и снимки, софтуер за музика.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284317
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335614
Местоположение: Somewhere In Time

BS.Player Free 2.73 Build 1083 download - видео и аудио плейър, DVD

Мнение от Mozo »


Изображение

Мощен видео и аудио плейър, с който могат да се възпроизвеждат всякави аудио и видео файлове, DVD, Blu-Ray, радиостанции, телетекст, подкаст и още.

BS.Player се превърна през годините в един от най-използваните видео плейъри поради ред причини, сред които са неговият лесен интерфейс, неговите възможности и това, че беше един от първите, които се появиха на пазара. Този софтуер успя да да се променя гъвкаво през годините, за да може да отговори на нуждите, които възникваха от технологично естество и на нуждите на потребителите.

Инсталацията е много лесна, като се задават минимум въпроси на потребителите. Интересен момент при процеса на инсталация е, че инсталаторът проверява за нужни кодеци и ако не ги намери предлага да бъдат свалени и инсталирани по лесен начин, само с няколко клика, което ще направи безпроблемно възпроизвеждането на всякакви видео и аудио формати.

Интерфейсът на BS.Player винаги е бил минималистичен и прибран, но въпреки това предоставящ всичко необходимо за използване на програмата.

Изображение

Въпреки малкия размер на основния панел на този видео плейър, там са поместени множество настройки като спиране, пускане, пауза, превъртане, време, име на възпроизвеждания файл, усилване и намаляване на звука, достъп до основното меню, плейлисти, мейдийна библиотека, различни опции за видео, DVD, аудио, радио и телевизия, настройки за повтаряне.

Поддържаните от BS.Player са наистина много, благодарение на външните кодеци, които използва. Само малка част от тях са AVI, Xvid, DivX, ASF, MPEG 1/2, MP3, OGG, MP2, AAC, Matroska, WAV, MicroDVD, AVC video, OGM, Blu-Ray и много други.


Изображение

BS.Player предлага пълна поддръжка на клавишни комбинации, както и OSD (On-screen display) възможности, които могат да се окажат много полезни при управляване на аудио и видео стриймове. Интересна функция е възможността за използване на дистанционно управление, чрез което да се контролира плейърът.

Видео плейърът предлага и търсене на субтитри в интернет. Обикновено, когато бъде пуснат видео файл, повечето плейъри търсят за субтитри със същото име в тази директория и ги възпроизвеждат автоматично. BS.Player прави всичко това, но ако не намери файл със субтитри, той автоматично се свързва в интернет и проверява в няколко бази за подходящи субтитри.

Предлага се и заснемане на кадри като скрийншот, създаване на буукмаркове и тяхното редактиране, промяна на размера на картината, промяна на шрифта и неговия цвят, настройване на цветовете на възпроизвежданото видео и други.

BS.Player е един наистина мощен и удобен аудио и видео плейър, който си заслужава вниманието на всякакви потребители - от начинаещи до напреднали.

Промени спрямо миналата версия:
spoiler:
Some small bug fixes
Updated codecs
Chapters were not always visible, fixed

Лиценз: Безплатен


Download: BS.Player Free 2.73 Build 1083
Прочетено: 4583 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5136
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34847
пол: Мъж

Re: BS.Player Free 2.70 Build 1080 download - видео и аудио плейър, DVD

Мнение от Shaker »

Като се сетя, че съм го използвал преди години този плейър и сега ме хваща срам :sad:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284317
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335614
Местоположение: Somewhere In Time

Re: BS.Player Free 2.70 Build 1080 download - видео и аудио плейър, DVD

Мнение от Mozo »

Масово се използва, но аз го пропуснах. Винаги си ползвах Crystal Player :mrgreen: Ма това беше отдавна, щото вече се позабравихме с Windows smst
Изображение
Earthshine
Регистриран
Мнения: 1
Регистриран: чет дек 21, 2017 09:32
Репутация: 0
пол: Жена

Re: BS.Player Free 2.72 Build 1082 download - видео и аудио плейър, DVD

Мнение от Earthshine »

здравей,
сър, искам да знам, че използвате софтуера wonderfox, изтеглям тяхната програма на http://www.videoconverterfactory.com/ti ... nload.html, но преди няколко дни , ме помоли да му платя ??? трябва ли да го направя? какво ще кажете за продукта?
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: BS.Player Free 2.72 Build 1082 download - видео и аудио плейър, DVD

Мнение от Tsurugi »

Сър... :booty: ИзображениеИзображениеИзображение

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
NX-01
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 772
Регистриран: вт яну 30, 2018 03:52
Репутация: 2356
пол: Мъж
Местоположение: Старфлийт България

Re: BS.Player Free 2.72 Build 1082 download - видео и аудио плейър, DVD

Мнение от NX-01 »

Аз на тоя плеър му викам Булшит Плеър (то BS е съкращение на bullsh*t така или иначе). С K-Lite Mega Codec Pack и/или CCCP нито един филм не тръгва - ни mkv, ни mp4, нито никакъв друг формат и само грешка след грешка изкарва. Тук-таме някоя mp4-ка я подкара като mp3-ка - само звук без картина. :lol: Докато редица плеъри - VLC, MPlayer, KMPlayer, POTPlayer, че даже и скапания WMP - само инсталираш кодеците и всичко пали от раз. А при VLC даже не се и налагат допълнителни кодеци.
Потребителски аватар
bulljo
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 182
Регистриран: пон мар 27, 2017 21:55
Репутация: 3226
пол: Мъж

Re: BS.Player Free 2.72 Build 1082 download - видео и аудио плейър, DVD

Мнение от bulljo »

Аз пък му виках Баси плеара (BaSi), иначе преди и под уиндоус ползвах smplayer.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284317
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335614
Местоположение: Somewhere In Time

Re: BS.Player Free 2.72 Build 1082 download - видео и аудио плейър, DVD

Мнение от Mozo »

Естествено, никога не съм го използвал това нещо. Една от причините, е че всеки ми го буташе и всички го използват само него :lol: :lol: :lol:
Изображение
Потребителски аватар
bulljo
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 182
Регистриран: пон мар 27, 2017 21:55
Репутация: 3226
пол: Мъж

Re: BS.Player Free 2.72 Build 1082 download - видео и аудио плейър, DVD

Мнение от bulljo »

Имам си няколко приятели които ми носят от време на време 5 , 6 м. лаптопите за преинстал на уиндоус, кво ги правят не знам, но няма оправия преди ги питах кои програми да им инсталирам, но вече ми писна и направо им пляскам само свободни опенсорс или безплатни алтернативи и да се оправят как знаят.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284317
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335614
Местоположение: Somewhere In Time

Re: BS.Player Free 2.72 Build 1082 download - видео и аудио плейър, DVD

Мнение от Mozo »

Слагай им Linux, аз моите всички ги научих - хем не ме притесняват с ежедневни проблеми, хем са супер доволни и не сме преинсталирали от пет години вече :cool:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Аудио и видео”