Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Рецепти за "овкусяване" на течност за електронна цигара

Интересни факти. Методи за почистване на картомайзерите и удължаване на живота им.
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Рецепти за "овкусяване" на течност за електронна цигара

Мнение от Льо »

Mouse написа:
нед авг 25, 2019 13:24
sashogg написа:
съб май 27, 2017 11:24
Много е силен аромата,ще разреждам сигурно под 1% и се надявам след отлежаване да ми хареса.
Боровинката,много приятна,веднага става за изпаряване,на не повече от 2% отново.Усещането е за сладко от боровинки.
Зелена ябълка-върховен,истиснки,голям кеф.Отново на 2%,веднага е готов за изпаряване,абсолютен фаворит ми стана ,наред с айс гроздето.
Това 2% не ми е ясно. Колко капки?
Имаш спринцовка, уважаема, ползвай я! На 100 мл, 2%, са 2мл. В капки не може да се смята, щото всеки дропър е различен, наклона на капане е различен, капещия не може да брои правилно, щото гледа турски сериал в това време, Капиииш?
Прочетено: 15992 пъти
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12951
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Рецепти за "овкусяване" на течност за електронна цигара

Мнение от Mouse »

Капиш :salute:
Само дето не гледам турски сериали :p :p
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Reptile
Регистриран
Мнения: 14
Регистриран: вт авг 20, 2019 06:22
Репутация: 30
пол: Мъж

Re: Рецепти за "овкусяване" на течност за електронна цигара

Мнение от Reptile »

Здравейте.Снощи реших да пробвам да сложа в 100% PG тютюнев аромат.Предварително бях си записал пропорциите за получаване на 80 мл. течност с 3 мг.никотин PG30/VG70. Още снощи ми направи впечатление,че се оцветиха веднага в гликола,аромата беше чуден.Днес сложих глицерина и никотина....И ги пробвах (правих два вида).Ароматът е добре наситен,има си лекият удар в гърлото.Ще ги оставя ...след седмица пак ще ги пробвам,за да видя има ли някаква разлика,което малко ме съмнява,защото днес си бяха направо готови хахахахх
https://photos.google.com/photo/AF1QipO ... CPu6?hl=bg

https://photos.google.com/photo/AF1QipN ... 5hD1?hl=bg
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Рецепти за "овкусяване" на течност за електронна цигара

Мнение от Mozo »

Зависи от ароматите, някои стават веднага.

Снимките не се виждат :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Рецепти за "овкусяване" на течност за електронна цигара

Мнение от Льо »

Reptile написа:
вт авг 27, 2019 19:45
Здравейте.Снощи реших да пробвам да сложа в 100% PG тютюнев аромат.Предварително бях си записал пропорциите за получаване на 80 мл. течност с 3 мг.никотин PG30/VG70. Още снощи ми направи впечатление,че се оцветиха веднага в гликола,аромата беше чуден.Днес сложих глицерина и никотина....И ги пробвах (правих два вида).Ароматът е добре наситен,има си лекият удар в гърлото.Ще ги оставя ...след седмица пак ще ги пробвам,за да видя има ли някаква разлика,което малко ме съмнява,защото днес си бяха направо готови хахахахх
След седмица, едва ли ще има промяна, с толкова малко никотин, но след два месеца със сигурност.
Тютюневите зреят най-бързо във високо съдържание на никотин и после се разрежда до постигане на нужните мг.. 99% от ароматите, се продават разтворени в PG, демек, PG е основата за аромати, но ако в базата прекалиш с него, аз ти гарантирам много неприятни киселини след всяка дръпка - оптимално за удар, вкус и умерена пара е съотношението 70/30 в полза на пропиленгликола, но не повече пропилен. Всъщност за всеки е различно, като за мен не повече от 50%. Ако глицерина ти е повече, се губи удар, вкус, но печелиш много пара, което е съмнителна печелба, а и устата съхне с бясна скорост.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Reptile
Регистриран
Мнения: 14
Регистриран: вт авг 20, 2019 06:22
Репутация: 30
пол: Мъж

Re: Рецепти за "овкусяване" на течност за електронна цигара

Мнение от Reptile »

Здравейте колеги изпаряващи.
Току що си си пия кафето с Cubano на Perfumers Aperrtince. На 20 август бях забъркал супата.Към днешна дата аромата е много благ.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Рецепти за "овкусяване" на течност за електронна цигара

Мнение от Mozo »

Опитай Shade и пак ще си говорим кое е благо :mrgreen:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всичко за електронната цигара”