Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Да си ги покажем...цигарите.

Интересни факти. Методи за почистване на картомайзерите и удължаване на живота им.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334827
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от Mozo »

Честито, Льоо :headbang: :headbang: :headbang:
Прочетено: 9388 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от Льо »

Kotkata68 написа:Ти в какъв филм ме вкара :toothy10: :toothy10: :toothy10: Та 7.3 и 1.6 а с все батерията13см :mrgreen:
Хехехе :p
Mozo написа:Честито, Льоо :headbang: :headbang: :headbang:
Благодарско, Мозич PDT_Love_18
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
sashogg
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 273
Регистриран: вт окт 11, 2011 17:56
Репутация: 1711
пол: Мъж
Местоположение: Велико Търново

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от sashogg »

Пристигна и 60В Листо.Малко по дългичко,но много удобно в ръката и лекичко.Доволен съм.За сравнение до него са 40 и 50 В Листа,но те са с вградени батерии.

Изображение
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334827
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от Mozo »

Честита придобивка :headbang: :headbang: :headbang:

А батериите могат ли да им се сменят, когато се наложи?
Изображение
Потребителски аватар
sashogg
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 273
Регистриран: вт окт 11, 2011 17:56
Репутация: 1711
пол: Мъж
Местоположение: Велико Търново

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от sashogg »

Благодаря :)
Могат.На 50В се сменят с нормални 2x 18650,а 40В батерията е друг стандарт 20600,но и там има начин.Не зная дали си зслужава обаче.След година примерно,когато станат за смяна,дали цената на нов няма да е колкото ремонта.а и постоянно излизат нови модели.
https://www.fasttech.com/products/0/100 ... v-variable
В момента цената е 60 лв.Ремонт 20 лв,2 батерии поне 30 лв,еконт...
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334827
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от Mozo »

Да, зависи, но е хубаво да могат да се сменят :) Все пак комплект от две батерии от легендарния Samsung 25R е 11 долара :thumbright: А ремонтът е домашен и винаги безплатен :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
sashogg
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 273
Регистриран: вт окт 11, 2011 17:56
Репутация: 1711
пол: Мъж
Местоположение: Велико Търново

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от sashogg »

Не е баш домашен ремонта,батериите се запояват точково мисля,а аз не се наемам да го направя.Който умее,ще му излезе тънко.За батериите си прав,имам зеления самсунг,взех си и 2 от тези https://www.fasttech.com/p/2535100 още по-добри са.
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334827
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от Mozo »

Ооо, поръчал съм две от Samsung 25R, поръчах две и от това LG, което си посочил, и две Samsung 30Q. Всичките са уникални батерии :thumbright: А със запояване от какъвто и да е вид нямам никакви проблеми :angel4:
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от Kotkata68 »

Честито, Сашо. :) Щом ти видях мнението слязох до магазина ни долу в блока, да видя имат ли го и да го разгледам. Супер е и компактен, много ми хареса. :кимам:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
sashogg
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 273
Регистриран: вт окт 11, 2011 17:56
Репутация: 1711
пол: Мъж
Местоположение: Велико Търново

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от sashogg »

Благодаря ти :) Имаш чудесната възможност да виждаш нещата,преди да си поръчаш.За жена ми се струва голям,макар и удобен.Това 40В листо за жена е прекрасно и щом при мен издържа цял ден,ще ти държи и на теб.Мнооооого е мъничко,лекичко.Единствено не му се сменя батерията,т.е. зареждаш само когато имаш ток,иначе се зарежда със зарядното на телефона.А това Листо,макар че е голямо,батерията му се сменя като на транзисторче и мога да имам резервни батерии,когато съм повече време навън.
За това листо говоря,40В. https://www.fasttech.com/p/2641900 има и силиконови калъфчета https://www.fasttech.com/category/0/sea ... one&sort=p
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от Kotkata68 »

Тези ги знам, аз съм с най-мъничкото мини стика и със сигурност е много добро за жени, ама нещо напоследък ме запалиха по по-мощните и сега само се оглеждам. Това твоето не ми се видя толкова голямо и с един малък карт от 2-5, като този на Ди, който си купи ще заспи. :)

п.п. Твоят нали е този? 8-[
http://www.gigadrinks.com/product/6022/ ... 0w-tc.html

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
sashogg
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 273
Регистриран: вт окт 11, 2011 17:56
Репутация: 1711
пол: Мъж
Местоположение: Велико Търново

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от sashogg »

Да,черния вариант.Какво да ти кажа,подредил съм ги един до друг и той е най голям.Мога да ти препоръчам това https://www.fasttech.com/p/3331700 Този е един от най-добрите в момента на пазара,оригинал е,ъпдейтва му се фърмуера,сменяема батерия,75 вата,голям дисплей с възможност да се изключва при активация.Много е добър,имам го и 2 силиконки съм му взел,като тия за листото с преливащ цвят.Като размери е добър,е...малко е квадратен,ръбест,но като го облека със силиконката,става с приличен вид.Много колеги го придобиха и няма един недоволен.Ако наистина се оглеждаш за компактен мощен мод,със сменяеми батерии,това според мен е най-доброто в този ценови клас.Гига също го имат http://www.gigadrinks.com/product/5991/ ... -mini.html но цената е двойна.
60В листо го взех,защото ми трябва стабилен мод със сменяема батерия,за работа.А на работа се случва да ме няма с дни и да нямам достъп до електричество,за да зареждам.Но щом не ти се вижда дълъг,е чудесен мод.Преди да решиш обаче му завий изпарител,за да си наясно как ще изглежда в краен вариант.
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от Льо »

Честито, Сашон :thumbright:

Лично аз не препоръчвам мод от Фаста. Твърде много скрап се натрупа от там. Доста народ си мълчат, но и много поразени по един или друг начин модове видях. В Гига цената е двойна, но има и гаранция, а ако има фал то той се проявява в първият месец и се реагира на момента. Или ремонтират или сменят.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от Kotkata68 »

Твоят е по хубав на външен вид и си има всичко. :mrgreen: И да, със сигурност ще меря като взимам, защото и естетиката трябва да е ок. :lol: Благодаря, Сашо, да видим кога ще си покажа тук чуденките. :booty:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
sashogg
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 273
Регистриран: вт окт 11, 2011 17:56
Репутация: 1711
пол: Мъж
Местоположение: Велико Търново

Re: Да си ги покажем...цигарите.

Мнение от sashogg »

Льо написа:Честито, Сашон :thumbright:

Лично аз не препоръчвам мод от Фаста. Твърде много скрап се натрупа от там. Доста народ си мълчат, но и много поразени по един или друг начин модове видях. В Гига цената е двойна, но има и гаранция, а ако има фал то той се проявява в първият месец и се реагира на момента. Или ремонтират или сменят.
Благодаря Льо,за гаранцията съм съгласен,от жълтите се молиш всичко да е наред.Но нали не мислиш че Гигов ги поръчва от Луната неговите.И двойната цена до колко оправдава гаранцията,защото ако купя 5 мода и един от тях се нуждае от ремонт,надали ремонта ще струва колкото разликата в цената на петте мода.Надявам се да ме разбираш какво искам да кажа.Ако всеки закупен от Фаста дава проблем и плащаш за ремонт,варианта с гаранцията е супер,но я някой изпуши,я не...А повечето колеги,които могат да пазаруват онлайн,поръчват най-вече от там и от няколко други сайта.Мисълта ми че риска си оправдава разликата в цената :p
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всичко за електронната цигара”