Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Mesh глава,или Strip глава?!?!?

Интересни факти. Методи за почистване на картомайзерите и удължаване на живота им.
Нова тема Отговори
Reptile
Регистриран
Мнения: 14
Регистриран: вт авг 20, 2019 06:22
Репутация: 30
пол: Мъж

Mesh глава,или Strip глава?!?!?

Мнение от Reptile »

Здравейте колеги.Може ли някой от вас да ми обясни каква е разликата между стрип и меш намотките,че като гледам визуално са едни и същи.Вярно,че и двете правят невероятен вкус и пара,но не намирам никаква разлика във вкуса и парата.Имам Смок вейп пен 22 Лайт едишън,който си пристигна с тези две глави -стрип и меш.И двете са по 0.15 ома.Първо изсмуках стрипа.Изкара ме 1 месец.От вчера съм с меша...и никаква разлика.
Прочетено: 501 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284336
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335724
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Mesh глава,или Strip глава?!?!?

Мнение от Mozo »

Никаква идея нямам, Льо може да знае :)
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Mesh глава,или Strip глава?!?!?

Мнение от Льо »

Reptile написа:
ср сеп 04, 2019 10:27
Здравейте колеги.Може ли някой от вас да ми обясни каква е разликата между стрип и меш намотките,че като гледам визуално са едни и същи.Вярно,че и двете правят невероятен вкус и пара,но не намирам никаква разлика във вкуса и парата.Имам Смок вейп пен 22 Лайт едишън,който си пристигна с тези две глави -стрип и меш.И двете са по 0.15 ома.Първо изсмуках стрипа.Изкара ме 1 месец.От вчера съм с меша...и никаква разлика.
Не знам. Не инхалирам и не ползвам меш. Щом те кефи, що се чудиш за разлики, карай и си свиркай. Само не знам, како толкова те кефи в инхалирането, като за да усетиш вкуса, трябва да си оближеш устните или аромата да е пет пъти повече, а той си е жива химия.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
vladislav_stoilov
Начинаещ
Мнения: 51
Регистриран: съб яну 22, 2022 04:24
Репутация: 78
пол: Мъж

Re: Mesh глава,или Strip глава?!?!?

Мнение от vladislav_stoilov »

Reptile написа:
ср сеп 04, 2019 10:27
Здравейте колеги.Може ли някой от вас да ми обясни каква е разликата между стрип и меш намотките,че като гледам визуално са едни и същи.Вярно,че и двете правят невероятен вкус и пара,но не намирам никаква разлика във вкуса и парата.Имам Смок вейп пен 22 Лайт едишън,който си пристигна с тези две глави -стрип и меш.И двете са по 0.15 ома.Първо изсмуках стрипа.Изкара ме 1 месец.От вчера съм с меша...и никаква разлика.
Здрасти, аз съм на меш, но може ли да уточниш кое наричаш стрип?
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Mesh глава,или Strip глава?!?!?

Мнение от Льо »

От известно, само на мен, време съм на меш глави. Оценям ги като поне два пъти по-добри от останалите. Веднага дават вкус и пара, а житейският им път е около х2. На Аспире се познават по синьото уплътнение, разположено в долната част на главата. Препоръчвам 0.7 ом да се ползват на 16-18 вата, вместо на указаните не знам колко си. Базата ми е 50/50, дертове никакви.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всичко за електронната цигара”