Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Отново платиха на Нова да говорят глупости

Интересни факти. Методи за почистване на картомайзерите и удължаване на живота им.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284324
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335724
Местоположение: Somewhere In Time

Отново платиха на Нова да говорят глупости

Мнение от Mozo »

Хайде да изгледаме заедно този материал от 41 секунди:

https://nova.bg/news/view/2019/08/23/26 ... %82%D0%B5/

С какво впечатление оставате? Че течността за електронна цигара съдържа нещо толкова опасно, което е супер пристрастяващо и разбива ЦНС, бъбреци и сърце, нали така? По-тенденциозно поднесена "новина", здраве му кажи!

Оказва се, че някакъв наркоман си е сипал допълнително към течността веществото 5F-MDMB-PICA, което е дизайнерска дрога, взело, че му прилошало и го хоспитализирали. И започва говоренето на глупости и напълно умишлените опити за дезинформация. По тази логика, ако аз си сипя стрихнин във водата какво излиза? Че водата е отровна? Ами ако реша да пуша машинно масло, течността за електронната цигара ли е виновна? Ебаси боклуците!
Включват вещество от течностите за е-цигари в списъка с наркотиците.
5F-MDMB-PICA НЕ Е вещество от течностите за ел. цигари, а наркоманите си го добавят сами! Тотални дезинформатори, как не ги е срам!
Прочетено: 463 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12970
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61930
пол: Жена
Контакти:

Re: Отново платиха на Нова да говорят глупости

Мнение от Mouse »

Колкото повече ставаме ние, вейпърите май се наричаха, толкова по-малко хора купуват аналоговите цигари и това е удар по джоба на тези, които печелят от тях. Поне аз така си обяснявам тази тъпа пропаганда. Вие сте по-запознати, но аз не кашлям, нямам задух и изобщо у дома не мирише на гадост. Вече не мога да търпя дори пушещи около мен, а ви се чудих в началото.
Нали уж на всяка кутия пише разни тъпотии за рак ако пушиш, а искат да забранят пушилата, баси тъпото. Ми да забранят тотално цигарите като толкова им е грижа за здравето на хората, а не за печалбата.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284324
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335724
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Отново платиха на Нова да говорят глупости

Мнение от Mozo »

Платени закони, платени драскачи :idea:
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Отново платиха на Нова да говорят глупости

Мнение от Льо »

На политиците никога няма да им пука за дравето на хората, пука им само за парите, а ние ги караме да губят пари. Само от мен са изгубили над 10 хилки, а не съм само аз. В кравария некъв бил умрел от ел. фас ... баууу, на на фона на милиони ел. пушачи, а аз познавах доста народ де си отиде от белодробен рак зарада смръдливите фишеци, ама за тях ни дума. Скро ще ни турят разни рестрикции и куп забрани и сигурно пратриарха ша на анатемоса. Не ми пука, мамка ви.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284324
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335724
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Отново платиха на Нова да говорят глупости

Мнение от Mozo »

Абсолютно НЕ могат да ме върнат към миризливките. Може да се опитват, но ще ударят на камък. Тези ще откажа, но онези НИКОГА повече няма да ги пипна!
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всичко за електронната цигара”