Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Кой от къде взима материали да си направи течност .

Интересни факти. Методи за почистване на картомайзерите и удължаване на живота им.
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Кой от къде взима материали да си направи течност .

Мнение от Льо »

Mozo написа:
пет май 10, 2019 11:22
Аз дори пет години пушех 100% VG :)
Айде пак лакърдии :evil4: 100% глицерин никой не е пушил, а ти дори не си виждал, поради шубето ти от бъркане на манджи. Глицерин с такъв процент е гъст като пресен мед и едва изтича от бутилката. Тия които продават глицерин по магазините, винаги го кръщисват с вода, макар да се кълнат че не го правят. Освен пара и силна сухота в устата, друго не се получава. Ако се търси удар, то пропилена трябва да е равен на глицерина или в превес, но не голям. Ако се търсят парови ефекти е обратното. Другото важно е, че глицепина трепе вкуса на аромата.

Никотина ми е от ингилизия - 72мг, но повече няма да взимам, щото си забърках 30 литра база и смятам да изкарам тоя живот с нея, а леката химия от склад за такава- Райхим в случая.
Прочетено: 1819 пъти
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Кой от къде взима материали да си направи течност .

Мнение от Mouse »

Льо написа:
чет май 23, 2019 21:19
Никотина ми е от ингилизия - 72мг, но повече няма да взимам, щото си забърках 30 литра база и смятам да изкарам тоя живот с нея, а леката химия от склад за такава- Райхим в случая.
30 литра :shock: Ще ти помагам :mrgreen: Все пак приятел в нужда се познава :evil4:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284008
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кой от къде взима материали да си направи течност .

Мнение от Mozo »

Льо написа:
чет май 23, 2019 21:19
Mozo написа:
пет май 10, 2019 11:22
Аз дори пет години пушех 100% VG :)
Айде пак лакърдии :evil4: 100% глицерин никой не е пушил, а ти дори не си виждал, поради шубето ти от бъркане на манджи. Глицерин с такъв процент е гъст като пресен мед и едва изтича от бутилката. Тия които продават глицерин по магазините, винаги го кръщисват с вода, макар да се кълнат че не го правят. Освен пара и силна сухота в устата, друго не се получава. Ако се търси удар, то пропилена трябва да е равен на глицерина или в превес, но не голям. Ако се търсят парови ефекти е обратното. Другото важно е, че глицепина трепе вкуса на аромата.

Никотина ми е от ингилизия - 72мг, но повече няма да взимам, щото си забърках 30 литра база и смятам да изкарам тоя живот с нея, а леката химия от склад за такава- Райхим в случая.
Ъъъ, добре, каквото продават в магазина съм пушил :mrgreen:
Изображение
Reptile
Регистриран
Мнения: 14
Регистриран: вт авг 20, 2019 06:22
Репутация: 30
пол: Мъж

Re: Кой от къде взима материали да си направи течност .

Мнение от Reptile »

Скоро си забърках с есенции от магазина,които стават за овкусяване на течности.Шоколад,ванилия и кокос.Вкусът на бъркоча напомня Макиатото на Биг Маут. :headbang:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284008
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кой от къде взима материали да си направи течност .

Мнение от Mozo »

Ако не си пробвал Shade на Flavour Art, направи го - повече от задължително е :съгласен:
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Кой от къде взима материали да си направи течност .

Мнение от Льо »

Reptile написа:
пон авг 26, 2019 10:22
Скоро си забърках с есенции от магазина,които стават за овкусяване на течности.Шоколад,ванилия и кокос.Вкусът на бъркоча напомня Макиатото на Биг Маут. :headbang:
Избягвай да ползваш есенции за хранително-вкусовата промишленост, демек, от магазина. Имат съставки в тях, които не са предназначени за дишане, а само за папкане. Ванилията със сигурност е такава.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всичко за електронната цигара”