Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Въпрос относно теч при изпарител T22

Интересни факти. Методи за почистване на картомайзерите и удължаване на живота им.
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19062
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36567
пол: Мъж

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Zeroadhesion »

Льо написа:
нед ное 18, 2018 21:38
На Мишева течността също е 50/50.
И казва, че ѝ бълбука :-k :-k
Прочетено: 2085 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284000
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334787
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Mozo »

Ама пък другият не бълбука 8-[
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Льо »

Zeroadhesion написа:
нед ное 18, 2018 22:12
Льо написа:
нед ное 18, 2018 21:38
На Мишева течността също е 50/50.
И казва, че ѝ бълбука :-k :-k
Тя не прави много разлика. Хем ѝ бълбука, хем не дави/не ѝ влиза в устата [-(
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19062
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36567
пол: Мъж

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Zeroadhesion »

:dontknow: :dontknow: :dontknow:
Потребителски аватар
lufata
Регистриран
Мнения: 33
Регистриран: съб дек 01, 2007 13:30
Репутация: 115

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от lufata »

Преди малко звъннах на момчетата и ми обясниха, че при Пикото ако съм завил много плътно Призмата, се получавало вакуум и от там идвали проблемите с дърпането на течност. Оставил съм сега малко растояние и като че ли дръпката е една идея по-свободна. Ще попуша няколко часа така да видя какво се случва. А иначе казаха да отида на място в някой магазин ако проблемите продължават.
P.S. Отивам към магазина! :lol:
България е прекрасна страна...жалко, че е населена.
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12951
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Mouse »

Льо написа:
нед ное 18, 2018 22:27
Тя не прави много разлика. Хем ѝ бълбука, хем не дави/не ѝ влиза в устата [-(
Вярно нямам никакъв опит и сигурно не правя много разлика.
Днес съм с втория мод, на 16W и никакъв шум няма. Течностите и в двата са от едно шише. Първият наистина бълбука и припращява, но не ми влиза в устата, за да ме дави. Ползвам основно него защото е по-лек, по-удобен като шофирам (то пЪ едно шофиране при мен :evil4: ).
Така свикнах с това бълбукане и припращаване, че ако не бяхте повдигнали въпроса - нямаше и през ум да ми мине да го спомена. Но явно има разлика в тях защото 12.5W при единия си го усещам като 16W при другия.
Такава благинка ми е, че не съм се задълбочавала по въпроса. Ако имаше нещо, както си ме знате, щях да опищя форума :toothy10: :toothy10:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Льо »

Mouse написа:
пон ное 19, 2018 13:17
Льо написа:
нед ное 18, 2018 22:27
Тя не прави много разлика. Хем ѝ бълбука, хем не дави/не ѝ влиза в устата [-(
Вярно нямам никакъв опит и сигурно не правя много разлика.
Днес съм с втория мод, на 16W и никакъв шум няма. Течностите и в двата са от едно шише. Първият наистина бълбука и припращява, но не ми влиза в устата, за да ме дави. Ползвам основно него защото е по-лек, по-удобен като шофирам (то пЪ едно шофиране при мен :evil4: ).
Така свикнах с това бълбукане и припращаване, че ако не бяхте повдигнали въпроса - нямаше и през ум да ми мине да го спомена. Но явно има разлика в тях защото 12.5W при единия си го усещам като 16W при другия.
Такава благинка ми е, че не съм се задълбочавала по въпроса. Ако имаше нещо, както си ме знате, щях да опищя форума :toothy10: :toothy10:
Я намали на 11 вата тоя де бълбука. Пък за разликата във ватовете ти казах вече - различни платки, различен китаец.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12951
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Mouse »

На 11W при първо дръпване изпльока едно силно и после се закроти. Има шум съвсем леко като се заслушам. На 11 ли да го държа? Оставих го, за да напиша тези две изречения и пак при първо дръпване > голямо
пльо-о-ок, после е тихичко.
А сега пак ми обясни: когато намаля ватовете какво става? По-малко или по-слабо става? На мен ми е добре и на по-ниските.
Как изобщо се замисляте за тези неща :roll: Ако не бяхте повдигнали темата дори нямаше да се сетя за това. Сега пробвам ту от едното, ту от другото. От новия има лютене на езика. Сега го намалих от 16W на 15W, ще видя как е. По-силно трябва да дърпам, но не люти толкова.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284000
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334787
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Mozo »

По-силен става ударът в гърлото при гълтане, за да имитира цигарата, това е цялата идея. И понеже всеки харесва различна сила на удара, хората предоставят възможност за точна настройка :)
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Kotkata68 »

Според мен е от уплътнението. Не бях видяла че се е развил малко и стана мазало, пуша, ям и пия... :lol: Сега съм го стегнала яко, въпреки че не е препоръчително и е ок. Като ми остане малко време, тоест да не ме мързи, ще го развия и уплътня и ще видим, има ли още живот в него, нов ли ще взимам или ще се връщам към ретрото, тоест Т2. :booty:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
lufata
Регистриран
Мнения: 33
Регистриран: съб дек 01, 2007 13:30
Репутация: 115

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от lufata »

Значииии както се случва като отидеш в автосервиз, ръчкаш, правиш, струваш - всичко си работи! И при мен така! Тръгвам аз към магазина и за 5мин. се нагълтах с толкова течност, колко с бира в петък вечер 😂 Влизам в магазина - няма проблем 😔 Сецахме с пича там, сменяхме, дриптип, модове, какво ли не! Не тече! Половин час пушихме, не ще да го направи... В крайна сметка си купих нов картомайзер Призма. Цял ден нямам проблеми, явно има дефект в стария и ще го връщам. Благодаря на всички, които се включиха! Приятна вечер!
България е прекрасна страна...жалко, че е населена.
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12951
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Mouse »

Kotkata68 написа:
пон ное 19, 2018 20:58
Според мен е от уплътнението. Не бях видяла че се е развил малко и стана мазало, пуша, ям и пия... :lol: Сега съм го стегнала яко, въпреки че не е препоръчително и е ок. Като ми остане малко време, тоест да не ме мързи, ще го развия и уплътня и ще видим, има ли още живот в него, нов ли ще взимам или ще се връщам към ретрото, тоест Т2. :booty:
Какво уплътнявате хора :roll: Аз сметих нагревателя на първия и само това съм правила. Естествено и пълненето на танкчето. Кое се развива и навивате? Трети месец съм на това и още ви чета като пребозало теле.
Вие явно си се разбирате, но аз съм :dontknow: :dontknow: :-s
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284000
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334787
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Mozo »

lufata написа:
пон ное 19, 2018 21:01
Значииии както се случва като отидеш в автосервиз, ръчкаш, правиш, струваш - всичко си работи! И при мен така! Тръгвам аз към магазина и за 5мин. се нагълтах с толкова течност, колко с бира в петък вечер 😂 Влизам в магазина - няма проблем 😔 Сецахме с пича там, сменяхме, дриптип, модове, какво ли не! Не тече! Половин час пушихме, не ще да го направи... В крайна сметка си купих нов картомайзер Призма. Цял ден нямам проблеми, явно има дефект в стария и ще го връщам. Благодаря на всички, които се включиха! Приятна вечер!
Супер, дано да се окаже това :headbang: :headbang: :headbang:
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Kotkata68 »

Mouse написа:
пон ное 19, 2018 21:05

Какво уплътнявате хора :roll: Аз сметих нагревателя на първия и само това съм правила. Естествено и пълненето на танкчето. Кое се развива и навивате? Трети месец съм на това и още ви чета като пребозало теле.
Вие явно си се разбирате, но аз съм :dontknow: :dontknow: :-s
Миш, то и аз толкова разбирам, ама като сецам и вместо густо и дим, излиза бълбук и течност, не ми и трябва да разбирам, то го усещам натурално. В интерес на истината го изпусках един два пъти и като нищо може да съм го батисала, ама наистина нямам време да се занимавам с досадни подробности. :sick:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Льо »

Mozo написа:
пон ное 19, 2018 20:11
По-силен става ударът в гърлото при гълтане, за да имитира цигарата, това е цялата идея. И понеже всеки харесва различна сила на удара, хората предоставят възможност за точна настройка :)
Нещо си в грешка - при цигарите няма удар. Можеш да пробваш, когато пожелаеш. Това е спазъм на гърлото, заради отровите в никотина - реакция на защита, защото тоя вид никотин по-лесно се абсорбира.
Mouse написа:
пон ное 19, 2018 19:25
На 11W при първо дръпване изпльока едно силно и после се закроти. Има шум съвсем леко като се заслушам. На 11 ли да го държа? Оставих го, за да напиша тези две изречения и пак при първо дръпване > голямо
пльо-о-ок, после е тихичко.
А сега пак ми обясни: когато намаля ватовете какво става? По-малко или по-слабо става? На мен ми е добре и на по-ниските.
Как изобщо се замисляте за тези неща :roll: Ако не бяхте повдигнали темата дори нямаше да се сетя за това. Сега пробвам ту от едното, ту от другото. От новия има лютене на езика. Сега го намалих от 16W на 15W, ще видя как е. По-силно трябва да дърпам, но не люти толкова.
Сваляш ватовете, докато спре да плюка.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всичко за електронната цигара”