Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Въпрос относно теч при изпарител T22

Интересни факти. Методи за почистване на картомайзерите и удължаване на живота им.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284145
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Mozo »

Льо написа:
пон ное 19, 2018 22:22
Mozo написа:
пон ное 19, 2018 20:11
По-силен става ударът в гърлото при гълтане, за да имитира цигарата, това е цялата идея. И понеже всеки харесва различна сила на удара, хората предоставят възможност за точна настройка :)
Нещо си в грешка - при цигарите няма удар. Можеш да пробваш, когато пожелаеш. Това е спазъм на гърлото, заради отровите в никотина - реакция на защита, защото тоя вид никотин по-лесно се абсорбира.
Mouse написа:
пон ное 19, 2018 19:25
На 11W при първо дръпване изпльока едно силно и после се закроти. Има шум съвсем леко като се заслушам. На 11 ли да го държа? Оставих го, за да напиша тези две изречения и пак при първо дръпване > голямо
пльо-о-ок, после е тихичко.
А сега пак ми обясни: когато намаля ватовете какво става? По-малко или по-слабо става? На мен ми е добре и на по-ниските.
Как изобщо се замисляте за тези неща :roll: Ако не бяхте повдигнали темата дори нямаше да се сетя за това. Сега пробвам ту от едното, ту от другото. От новия има лютене на езика. Сега го намалих от 16W на 15W, ще видя как е. По-силно трябва да дърпам, но не люти толкова.
Сваляш ватовете, докато спре да плюка.
Горе съм написал "имитира" :съгласен:
Прочетено: 2090 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Льо »

Mozo написа:
пон ное 19, 2018 22:23
Льо написа:
пон ное 19, 2018 22:22
Mozo написа:
пон ное 19, 2018 20:11
По-силен става ударът в гърлото при гълтане, за да имитира цигарата, това е цялата идея. И понеже всеки харесва различна сила на удара, хората предоставят възможност за точна настройка :)
Нещо си в грешка - при цигарите няма удар. Можеш да пробваш, когато пожелаеш. Това е спазъм на гърлото, заради отровите в никотина - реакция на защита, защото тоя вид никотин по-лесно се абсорбира.
Mouse написа:
пон ное 19, 2018 19:25
На 11W при първо дръпване изпльока едно силно и после се закроти. Има шум съвсем леко като се заслушам. На 11 ли да го държа? Оставих го, за да напиша тези две изречения и пак при първо дръпване > голямо
пльо-о-ок, после е тихичко.
А сега пак ми обясни: когато намаля ватовете какво става? По-малко или по-слабо става? На мен ми е добре и на по-ниските.
Как изобщо се замисляте за тези неща :roll: Ако не бяхте повдигнали темата дори нямаше да се сетя за това. Сега пробвам ту от едното, ту от другото. От новия има лютене на езика. Сега го намалих от 16W на 15W, ще видя как е. По-силно трябва да дърпам, но не люти толкова.
Сваляш ватовете, докато спре да плюка.
Горе съм написал "имитира" :съгласен:
Нищо не имитира. Цигарите са пълен шийт. Ако говориш за цигарите отпреди 20 години, съм съгласен.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19069
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36662
пол: Мъж

Re: Въпрос относно теч при изпарител T22

Мнение от Zeroadhesion »

И на мен скоро ми споменаха, че цигарите в момента са под всякаква критика, нямат нищо общо като преди 10-20 год. примерно. Аз последно преди 5 години бях на синьо SOBRANIE, защото само те ставаха за пушене тогава. #-o #-o #-o
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всичко за електронната цигара”