Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Phenomenon Lite

Интересни факти. Методи за почистване на картомайзерите и удължаване на живота им.
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19071
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36682
пол: Мъж

Phenomenon Lite

Мнение от Zeroadhesion »

:toothy10: :toothy10: :toothy10: Като захлебя ще си взема Феномен и ще те поразпитвам малко. Само ме е яд, че няма черен цвят.
Прочетено: 1748 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284430
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335874
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Всичко за електронната цигара

Мнение от Mozo »

Има:

https://www.fasttech.com/products/3042/10019123/4060500

Вече втора година го лунгуркам и каквото и друго да пробвам - тц :mrgreen:

Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19071
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36682
пол: Мъж

Re: Всичко за електронната цигара

Мнение от Zeroadhesion »

Пълни се от долната страна? :roll:
А след като се сложи металната обвивка върху намотката, само от дупките отгоре ли може да влиза течността към намотката, която е в долната част?
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284430
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335874
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Всичко за електронната цигара

Мнение от Mozo »

По принцип за пълненето се маха горният пръстен, под който има две дупчици и се налива с игла, но аз си развъртам пирекса и си сипвам оттам :mrgreen:

Да, достига течност, то това е принципът на всеки един обслужваем изпарител :)
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19071
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36682
пол: Мъж

Re: Всичко за електронната цигара

Мнение от Zeroadhesion »

Значи течността трябва да влезе през горните дупки, да мине по вътрешното каналче до долу, за да стигне до изпарителя? Ами ако течността в резервоарчето започва да намалява, трябва да се преобръща с главата надолу периодично, за да влиза течност през горните дупки и след това да се стича през каналчето? Правилно ли съм разбрал :-k :-k :-k
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284430
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335874
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Всичко за електронната цигара

Мнение от Mozo »

Zeroadhesion написа:
съб окт 06, 2018 13:04
Значи течността трябва да влезе през горните дупки, да мине по вътрешното каналче до долу, за да стигне до изпарителя? Ами ако течността в резервоарчето започва да намалява, трябва да се преобръща с главата надолу периодично, за да влиза течност през горните дупки и след това да се стича през каналчето? Правилно ли съм разбрал :-k :-k :-k
Не, на абсолютно погрешен път си :) Когато завиеш комина остават два жлеба/канала, през които влиза течност до намотката и те са долу, в дъното :)

Изображение
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19071
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36682
пол: Мъж

Re: Всичко за електронната цигара

Мнение от Zeroadhesion »

Ааа, чудесно :) Така и няма да има топли дръпки, които понякога ми парят на езичето :toothy10: :toothy10: :toothy10: И като течността стане на половина няма да присмуквам кат шимпанзе, за да се качи нагоре течност :lol:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284430
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335874
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Всичко за електронната цигара

Мнение от Mozo »

Можеш да пушиш буквално докато няма нищо в резервоара :p
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19071
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36682
пол: Мъж

Re: Всичко за електронната цигара

Мнение от Zeroadhesion »

Е те тва ме интересуваше, а то този сайт предполагам доставят за БГ? Какво друго ми трябва, за да го обслужвам тоз комин?
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284430
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335874
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Всичко за електронната цигара

Мнение от Mozo »

Поръчвал съм от там поне 20 пъти, супер пичове са и докарват всичко безплатно до България. Дори ти правят снимка на пакета като ти го пращат, за доказателство :)

Нищо не ти трябва - кантал 0.25 и японски памук Koh-Gen-Do. Памукът е 3 кинта пакетчето и стига за над година, а канталът е стотинки :) Трябва ти малко търпение в началото, щото за малко да отиде в кофата, трудно се докарва да е супер яко, но ще се научиш :)
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19071
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36682
пол: Мъж

Re: Phenomenon Lite

Мнение от Zeroadhesion »

Понеже към момента нямат черен, се абонирах да ми пратят на мейла като стане наличен.
Ами определено ще ми излезе по-евтино от сменяемите глави, спор няма. А и експириънса би трябвало да е по-добър от на T22 :lol:
Ако ти се обяснява, може да споделиш в началото къде срещна трудност, за да го докараш "супер яко"? :toothy10:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284430
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335874
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Phenomenon Lite

Мнение от Mozo »

Вземай бял, работи по същия начин :p Черен може и да няма повече :sad:

За трудностите - как да ти обясня - то е до проба-грешка. Сега уж правя същото, ама ми се получава :lol: :lol: :lol: При мен работи най-добре така - 2 милиметра намотка между 1.2-1.5 ома, на 11 вата. Памукът трябва да влезе плътно, като се издърпва относително трудно. Дължината е съвсем малко повече от издатините на жлеба, като не стигат до стените (до черния ринг с дупките). Намокрям леко с течност, прибирам памука въобще да не стърчи а да си е в първоначалните жлебове на дека, без да стига до каналите, завивам и пуша. След седмица сменяш. Имай предвид, че понякога правиш същото, а резултатът е различен :mrgreen: Нацелиш ли го обаче, няма такова :headbang: :headbang: :headbang: Естествено, че е по-добре от Т22 :)
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19071
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36682
пол: Мъж

Re: Phenomenon Lite

Мнение от Zeroadhesion »

Еваларка!!! :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: Не можах да го разбера тоя бъг кога мога да цъкна 20 точки, иначе щях :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284430
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335874
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Phenomenon Lite

Мнение от Mozo »

И да не вземеш всеки път като сменяш памука да правиш намотка - драй бърнваш я, измиваш я, пак я палиш за малко да изсъхне и е готова. По 2-3 месеца могат да карат без проблем. И това за плътността как влиза памука в намотката е супер важно. Нямаш си на идея каква е разликата между хлабаво, средно и трудно влизане. Просто трябва да го нацелиш - ще се научиш с каква дебелина да си режеш лентичките. Плюнчиш пръстите, заостраяш и мушкаш. Първата седмица ще е играчка, няма как. След това си само ти :)
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19071
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36682
пол: Мъж

Re: Phenomenon Lite

Мнение от Zeroadhesion »

Ясно :salute:
Гледах ги на клиповете горе-долу колко памук слагат :съгласен: :съгласен: :съгласен:
Нова тема Отговори

Върни се в “Всичко за електронната цигара”