Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Агресивен човек пита "ти знаеш ли аз кой съм?" с надеждата да му помогнат да открие себе си

Интересни неща из нета.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19062
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36567
пол: Мъж

Агресивен човек пита "ти знаеш ли аз кой съм?" с надеждата да му помогнат да открие себе си

Мнение от Zeroadhesion »

ПЛОВДИВ - Агресивен човек с наглед скъпа кола, но вероятно с газова уредба, попита друг при неособено важно препречкване на пътя дали знае кой е той, предават очевидци към nenovinite.com.

"Ти знаеш ли аз кой съм, бе?" - изкрещял предизвикателно мъжът.

Според очевидци въпросът му е бил интерпретиран грешно като заплаха от ответника, който отговорил, че не му пука, защото ще се сноши с майка му - твърдение, в което няма логика, защото ако не знае кой е, как би намерил майка му.

"Всъщност този агресивен зов бе в търсене на истинския Аз. Човекът просто искаше да открие своето място във Вселената, фрустриран не само от пътната ситуация, но и от своя собствен живот" - анализира очевидец.

Експерти прегледаха камерите от кръстовището, където се е получил този екзистенциален колапс и отредиха, че и двамата участници в ситуацията са до една или друга степен цървули.
Прочетено: 781 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334797
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Агресивен човек пита "ти знаеш ли аз кой съм?" с надеждата да му помогнат да открие себе си

Мнение от Mozo »

Но вероятно с газова уредба :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Развлечения, тъпизми и всякакви подобни”