Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Мъж откри, че бирата му е по-важна от хорското мнение и за поредна година отиде на море без бийч боди

Интересни неща из нета.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19063
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36567
пол: Мъж

Мъж откри, че бирата му е по-важна от хорското мнение и за поредна година отиде на море без бийч боди

Мнение от Zeroadhesion »


Изображение

КИТЕН - 37-годишен нашенец откри по неволя, че бирата му е по-приятна и важна от хората, предават nenovinite.com.

Именно затова Х.Д. се отказа да гради и вае тяло за плажа и си отиде на море със шкембе.
Х.Д. написа:Не ме интересува дали съм гаден за гледане, аз не се гледам. Аз си приятнича с вече трета биричка за деня!
- сподели той, отивайки на сутрешен плаж.
Той е на море в мъжка компания и повечето му приятели все пак са се постарали да повишат шансовете си да боднат нещо руско или украинско.
Х.Д. написа:Аз ще си бодна цацка и ще си се напочивам хубаво
- заяви Х. с трепет в гласа и светещи от живот очички.
Прочетено: 760 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Мъж откри, че бирата му е по-важна от хорското мнение и за поредна година отиде на море без бийч боди

Мнение от Mozo »

Светещи от живот очички :lol: :lol: :lol:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Развлечения, тъпизми и всякакви подобни”