Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Мои клипове

Интересни неща из нета.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12938
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61750
пол: Жена
Контакти:

Мои клипове

Мнение от Mouse »

Те не са само мои. Започнахме със съседа линуксар (това е само ориентир за кой съсед иде реч) да подготвяме клипове от серията "Светлини от миналото". Това е първото. Той е много добър и нахъсан фотограф, който се интересува от история. Решихме да направим тандем. Това са стари негови снимки с малко мой текст, като ориентир и реклама на сайта му. Сега започваме и други. Той си купи дрон и по нататък се надяваме да направим нещо по-съществено. Сега сме се съсредоточили във Витоша: Бистришкото бранище и Каменната река (Витошките морени). Чакаме хубаво време за още две-три снимки и ще го пуснем пак като реклама за бъдещата работа.
Ще се радвам ако го изгледате и гласувате за нас. Трудно се пробива, а и двамата сме лаици. С надеждата, че в бъдеще ще може да съберем публика за филмчетата си.



Ще се радвам на критика и идеи, с които винаги сте ми помагали ;)
Прочетено: 824 пъти
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283667
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 333887
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Мои клипове

Мнение от Mozo »

Яко е :headbang: :headbang: :headbang:
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Мои клипове

Мнение от Kotkata68 »

Много ми хареса, Мишле. :)

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6340
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33094
пол: Мъж

Re: Мои клипове

Мнение от beggginer »

Много хубава инициатива! Единствената критика е към съседа-линуксар - много е бърз; сигурно затова има две малки деца.

Когато се слага текст към видео, се чете умерено в реално време, за да се види с каква продължителност трябва да е във видеото, преди преминаване към следващ кадър.
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12938
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61750
пол: Жена
Контакти:

Re: Мои клипове

Мнение от Mouse »

Благодаря Кот PDT_Love_18
Бег, аз го накарах да го забързаме. Махнах 50% от текста, за да го вкараме в 1-та минута. Като за реклама хората не гледат дълго каквото и да е. Ако някой прояви интерес винаги може да стопира на текста. Идеята ни е следващия клип за Витоша, да е аудио, за да не се отклонява вниманието от кадрите. От опит знам, че когато има много текст хората го прескачат. А при аудиото само ще гледат и ще слушат - няма да има разконцентриране.
Той снима и си играе с програмите за клипове, да върти това или онова. Моят опит е от миналия век, тогава се работише по други принципи и наблягахме повече на текста. Като разглеждам разни клипчета - сега е обратното.
Благодаря, трябват ми конкретни забележки и актуално инфо - ако искам да се получи нещо.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Нова тема Отговори

Върни се в “Развлечения, тъпизми и всякакви подобни”