Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Автошкола на добра цена в София

Разни там колички, камиончета, багерчета и други на колелета :p .
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от Mozo »

Единствената качествена Лагуна 1 имах предвид :p Няма как да ги правят калпави в завода и само моята да е излязла читава :mrgreen:
Прочетено: 7143 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20571
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112007
пол: Мъж

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от Montoya »

Лампата ще светне чак като остане литър и половина масло в мотора, което е доста под пръчката.
Единствения вариант да го изгори това масло е да е езпаднала някоя гумичка на клапан. От скапани износени гумички на клапани може да изгори някъде около 2 литра за 10к километри.
И стига плюва немското, моята е на 433333 км /днеска съм снимал и не гори масло
Изображение
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
BURN5
Жител на Wonderful Life
Жител на Wonderful Life
Мнения: 6815
Регистриран: ср юни 25, 2008 18:15
Репутация: 9003
пол: Мъж
Местоположение: СОФИЯ

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от BURN5 »

Монти, това пасатор ли ?
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20571
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112007
пол: Мъж

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от Montoya »

Пасатор 89-ти набор
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
BURN5
Жител на Wonderful Life
Жител на Wonderful Life
Мнения: 6815
Регистриран: ср юни 25, 2008 18:15
Репутация: 9003
пол: Мъж
Местоположение: СОФИЯ

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от BURN5 »

Мно'о ги познавам, а? А колко съм ги правил..... Това дръжки, патрон на контактен ключ, брави....
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20571
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112007
пол: Мъж

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от Montoya »

Аз съм късметлия, от 2004 година я карам тая кола и все още съм си с оригиналните дръжки, не съм счупил нито една. Патрона на контактния ключ веднъж го счупих, ама не за друго, а щото съм си тъп и му набих едни тръбни щифтове които са в горния край :mrgreen: Ходих при един приятел ключар, взехме мярка от друг контактен ключ за разпробиване и го оправихме за 10 минути. Все още си е оригиналния патрон :съгласен:
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от Mozo »

Сега ще започнеш сигурно да ми хвалиш и тия недъгави дръжки, нали :lol: :lol: :lol: Нали имахме десет години Толедо. Дръжките са му точно от твоя Пасат. Брато, няма такова недомислие - трошливо и недоклатено. Па трябва един болт там да му затягаш постоянно през седмица-две, па се чупят, па клеясват, па се чупи палеца отвътре, който натиска механизма за отваряне, не е за говорене. Ама нали е немско, качествено ще да е...
Офтопик:
:p :p :p
Изображение
Потребителски аватар
BURN5
Жител на Wonderful Life
Жител на Wonderful Life
Мнения: 6815
Регистриран: ср юни 25, 2008 18:15
Репутация: 9003
пол: Мъж
Местоположение: СОФИЯ

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от BURN5 »

Montoya написа:Аз съм късметлия, от 2004 година я карам тая кола и все още съм си с оригиналните дръжки, не съм счупил нито една. Патрона на контактния ключ веднъж го счупих, ама не за друго, а щото съм си тъп и му набих едни тръбни щифтове които са в горния край :mrgreen: Ходих при един приятел ключар, взехме мярка от друг контактен ключ за разпробиване и го оправихме за 10 минути. Все още си е оригиналния патрон :съгласен:
Странно каква мярка е вземал колегата. То си има место, което се прави едва ли не по усет. И е трябвало сложите патрон от голф1, 2 или 3. Вечни са!
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6339
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33064
пол: Мъж

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от beggginer »

Не ги карайте тия бе, тва е опасно. :lol: Или поне прави снимки при спряло положение. На такъв пасат се учих да карам преди 12-13 години и още тогава беше варел.
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20571
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112007
пол: Мъж

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от Montoya »

BURN5 написа:Странно каква мярка е вземал колегата. То си има место, което се прави едва ли не по усет.
Е тука, за да може да се натисне пластината и да излезе патрона само от цялото тяло, аз после като го свалях пак взех размера.
Изображение
beggginer написа:Не ги карайте тия бе, тва е опасно. :lol: Или поне прави снимки при спряло положение. На такъв пасат се учих да карам преди 12-13 години и още тогава беше варел.
На прав път без дупки при тая скорост мога и да пусна волана, в случая държа го с две ръце, телефона е подпрян върху центъра на волана и го държа с два пръста само, никакъв проблем.
Иначе аз тая кола съм я купил когато ти си се учил да караш, не бих казал че варел ми е първото впечатление, но всеки си има мнение
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
BURN5
Жител на Wonderful Life
Жител на Wonderful Life
Мнения: 6815
Регистриран: ср юни 25, 2008 18:15
Репутация: 9003
пол: Мъж
Местоположение: СОФИЯ

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от BURN5 »

:toothy10: :toothy10: :toothy10: Знааааам, Монти! Дупката се прави на 13 мм от основата, която се вижда:хромванадиевата капачка или пластмасовата такава. И се ориентираш по отвора за ключа от горната страна.. Та този отвор се прави без сваляне, дори и на ауди 80 яйце или Б4. Ако имаш въпроси- знаеш къде да ме търсиш.
Значи си купил колата, преди да е произведена.... Щото аз се учих да карам, когато Мозо беше на 5 годинки, Жертво! :evil4: :evil4: :evil4:
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20571
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112007
пол: Мъж

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от Montoya »

BURN5 написа:Значи си купил колата, преди да е произведена.... Щото аз се учих да карам, когато Мозо беше на 5 годинки, Жертво! :evil4: :evil4: :evil4:
Не беееее, бегинъра когато се е учил, под неговия цитат съм го пуснал :mrgreen:
BURN5 написа:Дупката се прави на 13 мм от основата, която се вижда:хромванадиевата капачка или пластмасовата такава. И се ориентираш по отвора за ключа от горната страна.. Та този отвор се прави без сваляне, дори и на ауди 80 яйце или Б4
То свърши вече, надупчено, извадено и ремонтирано, проблемацията се оказа много как да кажа странна. 3 години палих колата с бутон, защото ключа не завърташе стартера, а контакт си имаше. Накрая купих лагера който е на кормилния прът долу
Изображение
и викам така и така ще го сменявам, що пък да не сменя и клемореда. Гредата се получи като го сглобих и се оказа, че и с новия клеморед пак не върти стартерът :evil4:
Викам си ключа не ще да отиде до крайно положение и набих щифтовете :evil4: После вече оправено го разглобих още веднъж и с двама приятели взехме да умуваме, що аджеба не иска да върти стартер при всичко ново? Оказа се че се е износил върха на патрона, който завърта клемореда
Изображение
Малко наслояване с калай върху цама, малко пилене с един дремел от лидъл и върти и пали като луда :lol:
Пък цялата работа тръгна от нещо много странно, което не съм вярвал че ще ми се случи изобщо.
Ако е интересно ще за някой ще го разкажа и него :lol:
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
BURN5
Жител на Wonderful Life
Жител на Wonderful Life
Мнения: 6815
Регистриран: ср юни 25, 2008 18:15
Репутация: 9003
пол: Мъж
Местоположение: СОФИЯ

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от BURN5 »

:toothy10: :toothy10: :toothy10: Ама ти си се съдрал от работа за нещо, което се прави за 5 минути. Само се удължава ходът на въртене. Това се практикува за много модели.От тази болежка страдат почти всички коли с патрон, който има черна хром-ванадиева капачка. А колкото до смяната на клемореда, хубаво е да се ползва скоба за вадене на втулката, която стои на кормилния прът, макар, че има и по-лесен начин! ;)
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6339
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33064
пол: Мъж

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от beggginer »

Аа извинявайте. Вие ги купувате с конструкторно-приложни цели, да си запълвате свободното време и като хоби. А аз съм се объркал, че за работа и пътуване. :lol:

@Монтоя - ако караш кола на почти 30 години, на близо 500 хиляди км. и си доволен, че не харчи масло, значи е време да я смениш. Трябва да е нелегално да ги бутаме по пътищата. Разходете се до централна Европа, където ни е мерилото, и вижте какви коли се движат. Чехия, Словения, Унгария, Полша - такива непретенциозни дестинации..

Реторичен въпрос към всички шофьори. Колко пари реално "спестяваме", поддържайки стари автомобили (15+ години)? :)
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Автошкола на добра цена в София

Мнение от Льо »

beggginer написа:
Реторичен въпрос към всички шофьори. Колко пари реално "спестяваме", поддържайки стари автомобили (15+ години)? :)
Колата ми е здрава и годишно ми коства само разхода на гориво и масло, което е към 1500 кожи. Дори да се развали нещо по нея, то цената му сравнена с цената на част за нова кола е смешно ниска. Не съм фен на никой нов миксер и докато мога да купувам коли преди 2000-та, ще го правя. Освен това, да се ръсна 25-30 хилки за тия нови пластмасарници - никогиш.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Авто-мото”