Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Кой каква кола кара ?

Разни там колички, камиончета, багерчета и други на колелета :p .
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6341
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33104
пол: Мъж

Re: Кой каква кола кара ?

Мнение от beggginer »

Shaker написа:
съб окт 15, 2022 08:15
Честито и със здраве да си я караш :усмивка1:
Ама стар дизеляк и евтина поддръжка..., ти си знаеш. Дано нямаш проблеми с турбото, дюзите и демпферния маховик, защото си е таковало майката :)
е60-ката ми къса демпферни шайби на 20к горе долу, ама на 300 коня и 2 бара, толкова. Иначе е много икономична - 6.7/100 извънградско, 7.5-8.5 градско с нормално каране според трафика. Ако се натиска, може и 10-11. Най-много харчи на място.. С 250, моментния разход е 8.2/100

Няма ограничител, но към 255-260 изплющява силиконовия пръстен на колектора от пренадуване и не може да ускоряваш повече понеже губиш въздуха, докато не отпуснеш газта.

Тая зима имах сериозен проблем с нея и си помислих, че си е ебало майката (дюзи, турбо, свещи, маслен теч, нещо от тоя род). При палене на студ въртеше, правеше димна завеса и ѝ играеха оборотите. Оказа се само модул подгрев на свещи. От морга за 50лв заспа. Е да, свали се колектора, за да се смени и се обслужиха гарнитурите, но понеже ми е братовчед майстора, не са ме товарили. Свещите не бяха за смяна.
Прочетено: 11882 пъти
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284138
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кой каква кола кара ?

Мнение от Mozo »

БнВ life :lol: :lol: :lol:
Изображение
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Кой каква кола кара ?

Мнение от Montoya »

Тя неговата предполагам е с по мое мнение един от най хубавите и здрави дизели. Това носи на много бой преди да се строши
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284138
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кой каква кола кара ?

Мнение от Mozo »

Щом това е здравото, представям си какви са другите :mrgreen:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Авто-мото”