Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Автомобилен куиз: Колко добре познавате марката Mazda?

Разни там колички, камиончета, багерчета и други на колелета :p .
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24821
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115635
пол: Мъж

Автомобилен куиз: Колко добре познавате марката Mazda?

Мнение от шони »

Смятате, че сте автомобилен експерт? Докажете го! Участвяйте в нашия тест за японската марка Mazda и изпробвайте знанията си. Да започваме!
https://fakti.bg/quiz/721-avtomobilen-k ... ata-mazda-
Прочетено: 32 пъти
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24821
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115635
пол: Мъж

Re: Автомобилен куиз: Колко добре познавате марката Mazda?

Мнение от шони »

Край!
Верни отговори до момента:
1 — 1 % (45 участника) 2 — 4 % (146 участника) 3 — 10 % (341 участника) 4 — 15 % (516 участника) 5 — 21 % (Ти и още 722 участника) 6 — 20 % (689 участника) 7 — 15 % (519 участника) 8 — 8 % (273 участника) 9 — 5 % (171 участника)
Не съм експерт; а този тест си е труден. Знаех за седалището на марката и се досетих за още един отговор. Другите три верни са ми от налучкване. Човек научава някои неща от тези куизи. Успех :thumbright:
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284318
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335654
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Автомобилен куиз: Колко добре познавате марката Mazda?

Мнение от Mozo »

3 от 10 като знаех само за Скайактив технологията, за която съм гледал по AMS :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Авто-мото”