Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Експерти: Не пренебрегвайте глобите от чужбина!

Разни там колички, камиончета, багерчета и други на колелета :p .
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24777
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115265
пол: Мъж

Експерти: Не пренебрегвайте глобите от чужбина!

Мнение от шони »

Времето се оправя и пътуванията с автомобил зачестяват, като това се отнася не само за страна, но и за чужбина. Ако обаче сте планирали нещо такова, трябва да бъдете особено внимателни, защото вече нарушенията на правилника в една държава, важат за целия ЕС. И е напълно възможно да получите известие за глоба дори няколко месеца, след като се сте завърнали от чужбина.
https://automedia.investor.bg/a/2-novin ... -chuzhbina
Прочетено: 34 пъти
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112157
пол: Мъж

Re: Експерти: Не пренебрегвайте глобите от чужбина!

Мнение от Montoya »

Чувал съм и преди, че глоби от чужбина пристигат, но преди 3 години като ходих да прибирам сина от немско му дадох там да кара, на третия километър ни снимаха с най мощната светкавица която съм виждал през живота си :mrgreen: Очаквах снимка, но не дойде. Сега лятото мисля да мина през Германия в двете посоки, ще видим, може пък да ми връчат нещо, но се съмнявам, минаха 3 години
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Авто-мото”