Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Най-добрите коли за начинаещи шофьори

Разни там колички, камиончета, багерчета и други на колелета :p .
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24809
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115525
пол: Мъж

Най-добрите коли за начинаещи шофьори

Мнение от шони »

Купуването на първата кола е вълнуващо преживяване, като пазарът е пълен с подходящи предложения. Това обаче не означава, че намирането на правилната кола е лесен процес. Списъкът с опции може да бъде дълъг и има много неща, които биха могли да променят сериозна цената, предупреждават експертите от WhatCar?

Основното в случая е първата кола на нов шофьор да бъде евтина за застраховка. Ето защо малките коли често са идеалното решение - те не се нуждаят от голям двигател, така че обикновено са по-евтини за закупуване, експлоатация и застраховане от по-големите модели. Разбира се, има много други фактори, които трябва да се имат предвид, включително безопасност, практичност и икономия на гориво.
https://automedia.investor.bg/a/2-novin ... i-shofyori
Прочетено: 66 пъти
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
s197
Регистриран
Мнения: 29
Регистриран: чет юли 20, 2023 22:54
Репутация: 200
пол: Мъж

Re: Най-добрите коли за начинаещи шофьори

Мнение от s197 »

шони написа:
съб мар 09, 2024 15:23
Купуването на първата кола е вълнуващо преживяване, като пазарът е пълен с подходящи предложения. Това обаче не означава, че намирането на правилната кола е лесен процес. Списъкът с опции може да бъде дълъг и има много неща, които биха могли да променят сериозна цената, предупреждават експертите от WhatCar?

Основното в случая е първата кола на нов шофьор да бъде евтина за застраховка. Ето защо малките коли често са идеалното решение - те не се нуждаят от голям двигател, така че обикновено са по-евтини за закупуване, експлоатация и застраховане от по-големите модели. Разбира се, има много други фактори, които трябва да се имат предвид, включително безопасност, практичност и икономия на гориво.
https://automedia.investor.bg/a/2-novin ... i-shofyori
Шофера ако е новобранец, застраховката ще му е голема така или иначе. За такива хора, най-добре е кола 50 коня, докато мине 10-30 хил км да се научи да кара.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284165
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335253
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Най-добрите коли за начинаещи шофьори

Мнение от Mozo »

Първата ми кола за каране (не моя, на нашите) беше Шкода 100S. Точно 32 коня :lol: :lol: :lol:
Изображение
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5131
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34787
пол: Мъж

Re: Най-добрите коли за начинаещи шофьори

Мнение от Shaker »

Mozo написа:
съб мар 09, 2024 19:04
Първата ми кола за каране (не моя, на нашите) беше Шкода 100S. Точно 32 коня :lol: :lol: :lol:
Първата ми кола (лично моя) беше Renault Clio I. Беше 1.2 бензин с невероятните 55 коня. Направо е бегачка спрямо шкодата :mrgreen:
Е, харчеше бензин, колкото Хюндайката ми, също горката се мъчеше на баирите, та ми набиваха клаксони, но това е друга бира. Беше идеална за млад шофьор :)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284165
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335253
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Най-добрите коли за начинаещи шофьори

Мнение от Mozo »

Важното е да върви и да не се чупи :mrgreen:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Авто-мото”