Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

закрит басейн с инструктор в софия

"Лечков, Лечков и гоооооооол!!! Господ е Българин..." :mrgreen: .
Нова тема Отговори
ma6enka
Регистриран
Мнения: 5
Регистриран: пон юли 23, 2012 00:08
Репутация: 0
пол: Жена

закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от ma6enka »

някой може ли да ми предложи закрит басейн с инструктор...като изключим мадара...вече питах там и нямат инструктор...оставили са хората сами да се давят :lol:
Прочетено: 1193 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284008
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от Mozo »

Инструктор ли? Да не би да става въпрос за треньор? Много добър комплекс е Септември :thumbright:
Изображение
ma6enka
Регистриран
Мнения: 5
Регистриран: пон юли 23, 2012 00:08
Репутация: 0
пол: Жена

Re: закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от ma6enka »

ок де...трениор...не знаех къде ми е ер малък на клавиатурата :)))) къде се намира септември..красна поляна?
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284008
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от Mozo »

Ер малък и ер голям са на английското "a", ако използваш БДС :) Комплексът се намира за път към Дружба, след като се слезе от Цариградско шосе и се тръгне по тролея.

Става въпрос за това:

https://maps.google.com/maps?hl=bg&ie=U ... CGUQ_BIwAw

Извинявай, но съм объркал имената - било Червено знаме, ама аз съм малко дезориентиран и ми се случва често :mrgreen: Иначе там съм ходил, но просто бях забравил как се казва :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
gery81
Пепеляшка
Пепеляшка
Мнения: 15181
Регистриран: вт мар 03, 2009 14:09
Репутация: 1004
пол: Жена
Местоположение: Плевен

Re: закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от gery81 »

:) зад сградите на Бан има един-беше свързан със спортните школи нещо-там ъссъ сигурност имаше треньор-поне до преди пет шест години-на кръчовото преди Мусагеница и Младост.
Когато изглежда ,че няма надежда,
че всичко е свършило вече-
недей се окайва,недей се отчайва,
недей се предава човече.
Кажи си неми пука от таз несполука
аз мога,аз вярвам,аз зная,
че въпреки факта това е антракта ,
антракта ,но не е и края.

http://vbox7.com/play:c5ae4252
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от Kotkata68 »

Спортна палата
Плувен комплекс "Спартак"

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

ma6enka
Регистриран
Мнения: 5
Регистриран: пон юли 23, 2012 00:08
Репутация: 0
пол: Жена

Re: закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от ma6enka »

не препоръчвам на никой да се озове в спартак....така наречения трениор енчев...очакваше от мен за 30мин. да стана идеалния плувец...след като направих 6 дължини на 50-метровия басейн, решихме да опитам по гръб..но след 3-ти опит му казах че не искам, не ми харесва...и той като се ядоса, развика че не съм била тогава за него щом лесно се отказвам...скъпи енчев, аз не съм там да ми заповядваш кво да харесвам и още по-малко да ми викаш....ядосах се и аз...излезнах и му казах че си тръгвам :)) и той "милия" дядо омекна...ако съм искала при друг трениор...и като допълнение на цялата картинка...краката му миришат на стар войник...аиде малко да се усещаме...като на хората носовете са им на нивото на вашите крака...малко да ги позамивате...нямам кво друго да кажа...
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284008
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от Mozo »

Други пък са доволни и така :) Пробваш тук, пробваш там и където ти хареса :thumbright:
Изображение
ma6enka
Регистриран
Мнения: 5
Регистриран: пон юли 23, 2012 00:08
Репутация: 0
пол: Жена

Re: закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от ma6enka »

ахаха....така е...щастливци са задоволените :))
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от Kotkata68 »

ma6enka написа:не препоръчвам на никой да се озове в спартак....така наречения трениор енчев...очакваше от мен за 30мин. да стана идеалния плувец...след като направих 6 дължини на 50-метровия басейн, решихме да опитам по гръб..но след 3-ти опит му казах че не искам, не ми харесва...и той като се ядоса, развика че не съм била тогава за него щом лесно се отказвам...скъпи енчев, аз не съм там да ми заповядваш кво да харесвам и още по-малко да ми викаш....ядосах се и аз...излезнах и му казах че си тръгвам :)) и той "милия" дядо омекна...ако съм искала при друг трениор...и като допълнение на цялата картинка...краката му миришат на стар войник...аиде малко да се усещаме...като на хората носовете са им на нивото на вашите крака...малко да ги позамивате...нямам кво друго да кажа...
А ти каза ли му, че има проблем или просто реши да започнеш да го хулиш по форумите? Възможно е да си се почувствала обидена и дори унизена от начина му на работа и да не си съгласна, но е малко грубичка и твоята постъпка. ТренЬОр и инструктор, се слушат. Предполага се, че те са хората, които знаят какво да се прави и затова биват наемани. Хубаво е да помислиш и за собственото си поведение.

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

ma6enka
Регистриран
Мнения: 5
Регистриран: пон юли 23, 2012 00:08
Репутация: 0
пол: Жена

Re: закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от ma6enka »

май форумите са точно за изказване на мнения...наистина жалко, че моето е такова..и ДА...естествено, че му казах че в момента не мога да го направа..и съм сигурна, че на никой не му се получава от първи или дори от трети път...но да ми вика и да ми обяснява, че не съм за него...той ако чака шампиони само...ще има да си почака.разбираемо е, че на неговата възраст нервите са му поизпънати, но и на нас работещите в напрегната среда не са по-малко опънати...само 4е басейна е място за разпускане, достатъчно ни е къдраво ежедневието :)
и между другото подписа ти много ми харесва...това за мястото :))))
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: закрит басейн с инструктор в софия

Мнение от Kotkata68 »

ma6enka написа:май форумите са точно за изказване на мнения...наистина жалко, че моето е такова..и ДА...естествено, че му казах че в момента не мога да го направа..и съм сигурна, че на никой не му се получава от първи или дори от трети път...но да ми вика и да ми обяснява, че не съм за него...той ако чака шампиони само...ще има да си почака.разбираемо е, че на неговата възраст нервите са му поизпънати, но и на нас работещите в напрегната среда не са по-малко опънати...само 4е басейна е място за разпускане, достатъчно ни е къдраво ежедневието :)
и между другото подписа ти много ми харесва...това за мястото :))))
Машенка, много си далеч от смисъла на написаното от мен. :smile: Грубо и грозно е да обсъждаш по форумите на кого му миришат краката, още повече когато го правиш, за да обидиш някого и за отмъщение. Точно това имах предвид когато попитах дали си му казала за проблема. Не си останала доволна от този треньор, няма проблем, имаш право на лично мнение, още повече, че е от личен опит. Но смятам, че можеш да излезеш много по-достойно от тази ситуация. Искаш да споделиш, добре. Ще се изненадаш, но има и интелигентни хора, които биха разбрали и само, ако беше споделила, че: Си пробвала с този треньор, но не смяташ че с него може да се работи, защото е груб и избухлив.
Колкото до подписа ми, мога да си го позволя, защото в собствената ми къща не препоръчвам на никого да ми казва какво да правя. :104:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Спорт”