Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Смешни и интересни истории и истински случки

"Хуморът е нещо, което отваря душите и топли сърцата"
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24766
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115175
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от шони »

МЪЖ БИЛ ПРИ ЛЮБОВНИЦАТА СИ.
По едно време, тя писнала: МЪЖЪТ МИИИИИИ! Нашият поел с отработена стъпка към гардероба. Мацката обаче рекла: Не там! Прозореца!!!
Ти луда ли си, ма!??!? Това е 11 етаж!!!!
Скъби, ако те намери в гардероба, ще умираш бавно и мъчително. От прозореца ще е по-бързо...
Речено ,сторено и ... нашичкият виси от 11 етаж на перваза на прозореца...
По едно време усетил, че някой го тупа по рамото. Обърнал се и видял Дявола.
Дявола го попитал: Живее ли ти се?
Нашичкият казал: О, да!!
Дяволът казал: Тогава пръдни!
Нашичкият казал: Никакви проблеми нямаш!!! И пръднал..
Дяволът споменал небрежно, че това не е желание за живот и липсва мощ.
Нашичкият се напънал и дал воля на желанието си за живот.
Дяволът отбелязал, че няма много време и , че това, което е чул, не му прилича много на силно желание за продължителен живот.
Нашичкият поискал малко време, концентрирал се и дал истинското доказателство на желанието си да живее...
Дяволът го погледнал, потупал го по рамото и казал.....
Абе, Петров!!! Не стига,че спиш на партийно събрание, ами ни овоня и душите, бе!!!
Прочетено: 47113 пъти
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283810
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334303
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Mozo »

Доста неочакван край :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4561
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34132
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Никулден мина, но остана риба за доизяждане. Скумрията на следващия ден, ако е печена от майстор, е по-велика на вкус и, според моите вкусови рецептори, върви отлично с лимонче и ракийка. И тъкмо съм нацапан порядъчно по ръцете и физиономията, и преглъщам блажнно инзовска мускатова и по ТВ-то дават "Слави". Само че не е той а Иво и гост е Славчо Пеев. Ядва се - голям актьор за гост. Те там избират какво да пее бенда. Пак супер избор - Рей Чарлз. "Не мога да спра да те обичам" казвам - "тва комплимент ли ми правиш" от жена ми - "не, бе, тва е песента" (фанала ме огнената вода, май, тъпо се справям). Всичко точно, и се настройвам за добро изкарване (добре, че не го сменихме канала). Обачеее, кат измечи Борис Солтарийски "донт стоп ловинг ю" и .... всичко умре. Яз кат пийна и слуха ми от на музикален инвалид става на музикален критик на "Ролинг Стоунс". И тоз северозападняк уби всичко детско в мен. Станах и изпуших 3 (три) цигари, за да си успокоя пулса, кръвното и другите телесни течности. Върнах се и вкарах още Инзовица, за да не ми трепери ръката от нерви. И ... "Слави" беше до там.
(Во кратце, едно не много приятно изживяване, свързано с гледане на телевизия. Па който е гледал и му харесало ... ми .... идват ми едни епитети за такъв, от които и лондонски файтонджия ще се изчерви.)
Последна промяна от бат-начо на съб дек 08, 2018 00:20, променено общо 2 пъти.
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Tsurugi »

ИзображениеИзображениеИзображение

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4561
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34132
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Не е за тук, но едно парче за изтръскване на всичко ... "неприятно" и "почистване" на душата.
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283810
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334303
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Mozo »

EBAN - The European Trade Association for Business Angels :lol: :lol: :lol: И наистина има такава асоциация :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4561
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34132
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Свалям слушалките с които се изолирам от света и - "няма го Кашличко, напрaвиха накрая нещо и го махнаха" ме "посреща" жена ми с тъжен поглед докато вървят рекламите по тиви-то.
Предисторията - пак бях със слушалките и жена ми ме бута -"виж, бе, виж" - гледам - реклама с анимационно геройче - "Кашличка" казвам от видяното - "неее - Кашличко" било. Голяма работа, сбъркал съм пола, но пък името съм уцелил на 6... Та, това била любима реклама на малките и те искали да се разболеят, за да се "видят" с въпросния Кашличко... И кво се получва - некой нейде си е свършил идеално работата, създал е нестрашен герой за реклама, но я е свършил прекалено добре и ... вместо да искат да си купят хапчетата, децата искат да се разболеят, за да се видят отблизо с нашия герой. Това естествено предизвиква "движения" за свалянето от екрана на "героя". Накрая успешни.
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283810
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334303
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Mozo »

Стига, бе, верно ли са я свалили :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4561
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34132
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Ах, ах, как се прекарах (вече) вчера. Мярнах на таблото във входа, че ще събират таксата в четвъртък и стоя и чакам някой да звънне. Не съм със слушалките на компа, пуша на терасата "на тръни" и ... по едно време жена ми се прибра. "Кво стана, бе, уж щяха да минават, щом си тука - ще си пускам музиката" - "Ти видя ли датата"- "Видях, четвъртък"- "На 14, днеска коя дата сме"- "Аз видях само четвъртък". Мамка му, така ще се "дезинфекцирам" (то и ми се полага, утре е 8-ми и "като се строим по височина ще съм най-ниския").
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283810
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334303
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Mozo »

Прекарал си се лекичко, следващия четвъртък пак ще си на тръни :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4561
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34132
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Кви бяха тия китки - мушкато, ПЕ-ЛАР-ГО-НИУМ...- а, добре, добре, отивам да пуша.
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4561
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34132
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Дочут разговор:

... Тая жена дава. Къща на 2 етажа с обзавеждането ти даде. Две коли ти даде. Две деца готови ти даде. Ти, будала, отиваш кола да купуваш.
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11050
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 39791
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Валсо »

На британски учен му омръзнало да слуша стърженето, което се чувало от неговия твърд диск. Той пробил дупка в корпуса на хард диска и смазал устройството с масльонка. Стърженето спряло, работата на твърдия диск – също.

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4561
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34132
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Мамка му! Току що гледах по телевизията реклама на любимите ми фъстъци - ще им вдигната цената, знам си. На "Бяла мечка" изкупих всичко, което имаше изложено (при цена 82 стотинки на пакетче, на бензиностанцията до нас ги дават по 2.85, евтинийка).
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283810
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334303
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Mozo »

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Вицове и смешни истории”