Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Смешни и интересни истории и истински случки

"Хуморът е нещо, което отваря душите и топли сърцата"
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4564
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34152
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

СиБиЕс е верига за пример (в моите очи)! Навреме се усетиха, че Стара Загората е градът с най-голяма консумация на свински ушички и ... вече втори месец нямам оплаквания за това, изключвам голямото чакане заради гадовете, дето ги мързи да си готвят, аз не съм от тях щото не мога да готвя.
Обаче опира до продавачките - викам ѝ 400 грама ушички, а като ги сложих в чинията - към 400 са, без да ги надхвърлят (досвидя ѝ се да сложи малко повече, аз си ги плащам бе, ей). Да, като седнем с жена ми, омахваме за една децка градина храната, ама ... те, малки да ядат, бе, да не се правят на скромни.
И докат' хапваме гледаме телевизия. Не, не е география, история, космос, ножове ... , не - или готвене, пеене, танци... то на днешно време тва всеки го може, в БГ-то, бе! Така е, аз съм феминист... докато има хапване и пийване търпя... И си общуваме - "ти кво гледаш, момчето ли?" - "да" - "щото аз гледам момичето, тя коя беше, мяза ми на еди коя си, кво казва клюкарника за нея, остъй го тоя педраз, виж кви бели дробове има момичето..." Та, разбира ме се... но ако искам наука или спорт, трябва да ида на другия телевизор... и да спра да съм феминист. ;)

П.П. Очертава се една командировка в Северна България, а тия рупат доматето с колчетата и не са чували за нещото "свински ушички". Не знам кво ги правят! Един път обиколихме всички месарници в Свищов, със жокери от месните - не!, нийде нема и не е имало никога. Ама да си нося (но и това е вариант за първите два дни) е многос тъпо. Добре, че поне шкембе чорбата е на ниво там (добре де, уцелили сме мястото тогава :)).
Прочетено: 47131 пъти
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4564
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34152
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Оказва се, че в Плевен все пак предлагали уши в някоя кръчма. Но това било по-зле отколкото да ги няма. Защото било по-скоро пача от уши. Да, ушите се варят, но след това се пекат. И със соев сос стават....
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334903
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Mozo »

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4564
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34152
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Бях гладен. И се нахвърлих като вълк на всичкото. И си ухапах езика. "Оооу!" - "По-полека, ей тъй ми заминаха два зъба" - "Да, ама аз имам само един език!"
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4564
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34152
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Как добре го каза жена ми "Боже, тия хора (да се чете "жени") нямат ли у тях огледало да се видят как изглеждат?" по повод на едно предаване което почна.
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334903
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Mozo »

Кое предаване :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4564
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34152
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Ергена май беше.
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
бат-начо
Доктор
Доктор
Мнения: 4564
Регистриран: ср фев 21, 2018 15:17
Репутация: 34152
пол: Мъж

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от бат-начо »

Това си беше за снимка! Пътувах с автобуса, на тротоара срещу Руския пазар паркирана жигулка. Леко ръждясала по вратите, с багажник на покрива. На задната седалка придрямваше бабе, напекано от слънцето. Когато минавахме тъкмо се събуди и се попрозя стреснато. До жигулката - дървен стъпаловиден стелаж с наредени бурканчета мед. Дори и да отида утре, условията няма да са същите най-вероятно. Буквално - усмивки от старите ленти.
Селски, Начо Селски.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334903
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смешни и интересни истории и истински случки

Мнение от Mozo »

Наистина за снимка :mrgreen:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Вицове и смешни истории”