Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Лъжлива дроб сърма

Нова тема Отговори
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Лъжлива дроб сърма

Мнение от Kotkata68 »

Изображение
Продукти :
• Гъби – 250 гр.
• Яйца – 3 бр.
• Лук пресен – 1 връзка
• Ориз – 200 гр.
• Джоджен – 1 връзка
сол, черен пипер
За заливка :
• Яйца – 3 бр.
• Кисело мляко – 1 бр.
Начин на приготвяне :
Лукът, оризът, джоджена и гъбите се задушават в мазнина, докато оризът стане прозрачен. Сваряваме 3 яйца, нарязваме ги на ситно и се прибавят към сместа. Изсипваме сместа в тавичка, доливаме 3 водни чаши вода и печем в предварително загрята фурна на 200 градуса за 30 минути. Правим заливка от 3 яйца, разбъркани с 1 кисело мляко и запичаме до зачервяване.
Добър апетит!!!



Източник: kulinarni-recepti.com
Прочетено: 593 пъти

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Лъжлива дроб сърма

Мнение от Mozo »

Добре, че е лъжлива. Сигурно за такави като мен е измислена, дето само като чуят черен дроб иииии :sick: :sick: :sick: =;
Изображение
Потребителски аватар
mitashki1975
Академик
Академик
Мнения: 7814
Регистриран: ср яну 02, 2008 19:07
Репутация: 615
пол: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Лъжлива дроб сърма

Мнение от mitashki1975 »

За колко порции е рецептата? :усмивка1:
Ако искаме да променим постъпките в живота си,трябва да променим физическото и психическото си състояние,като го изчистим и преустроим.
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Лъжлива дроб сърма

Мнение от Kotkata68 »

Мите, зависи за кого са порциите. :mrgreen: Аз като готвя ориз ми отива около 800 гр. и това за нормални хора е ядене за два дена поне или от 8 до десет порции (вкъщи се изяжда наведнъж). :booty: Тук като гледам 200 гр. ориз, стигат за четири нормални. :)

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
mitashki1975
Академик
Академик
Мнения: 7814
Регистриран: ср яну 02, 2008 19:07
Репутация: 615
пол: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Лъжлива дроб сърма

Мнение от mitashki1975 »

Kotkata68 написа:Мите, зависи за кого са порциите. :mrgreen: Аз като готвя ориз ми отива около 800 гр. и това за нормални хора е ядене за два дена поне или от 8 до десет порции (вкъщи се изяжда наведнъж). :booty: Тук като гледам 200 гр. ориз, стигат за четири нормални. :)
Благодаря Коте :thumbright: надявам се да я опитам :)
Ако искаме да променим постъпките в живота си,трябва да променим физическото и психическото си състояние,като го изчистим и преустроим.
Изображение
Нова тема Отговори

Върни се в “Вегетариански ястия”