Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Детокс напитки

Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Детокс напитки

Мнение от Kotkata68 »

Изображение
Предстоят още толкова събирания и купони. Фитнесът и СПА процедурите са начин да се възстановим, но сега ще предложим и още един приятен начин за ободряване и тонус – детокс напитките. Те ще ви въведат във форма за няколко часа.

Отрано се подгответе с такива напитки. Те очистват организма от шлаките и токсините и възвръщат бодростта, руменината на лицето – и насладата от всички приятни емоции.

Гроздов фреш
Свеж сок от бяло грозде е отлична детокс напитка. Той ускорява метаболизма, извежда шлаките и подпомага отслабването и насища организма с голямо количество полезни витамини и минерали. А заедно с това влияе благотворно и на състоянието на кожата, косата и ноктите.
Сутрешен коктейл от една шепа грозде и портокал (лесно се прави в блендер) бързо премахва следите от алкохол и предотвратява възпалителните процеси.

Топла лимонада
Още древните гърци са знаели за чудодейните свойства на тази напитка за детоксикация. В чаша топла вода добавете чаена лъжичка мед и две супени лъжици лимонов сок. И готово. Витамин С бързо извежда токсините и шлаките заедно с излишните течности и като цяло и очиства организма.
За усилване на ободряващия ефект в напитката може да добавите малко червен пипер – но това е за силните по дух. Основното е да използвате топла вода, а не преварена – за да не се разруши аскорбиновата киселина.

Зеленчуков коктейл
Витаминозните пюре-коктейли съдържат много целулоза, полезни микроелементи и антиоксиданти, необходими за детоксикацията.
Избирайте си продукти, които са ви любими именно на вас –подходящи са всякакви зеленчуци – моркови, цвекло, краставица, авокадо, домати. Подправете коктейла и с нещо зелено – спанак, босилек, мента. Не е излишно да добавим, че в зеленчуковата смес може да се добави и малко портокал.

Джинджифилова напитка
Още един народен начин за основно очистване на организма. Джинджифиловата напитка е безусловен лидер в списъка на детокс питиетата. Тя подобрява храносмилането, премахва спазмите и болките в стомаха, оказва отхрачващо влияние, тонизира, загрява и успокоява гаденето.
Отрежете не голямо парче джинджифил (с дължина 4-5 см), поистете го, нарежете го, поставете го в гореща вода (1 литър) и го варете в продължение на 10 минути. След като го отнемете от огъня, го подправете с конела и черен пипер. Пийте тази напитка за очистване, когато е достатъчно топла, най-добре с парче лимон.

Козметиката.com
Прочетено: 1625 пъти

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284000
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334787
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Детокс напитки

Мнение от Mozo »

Хмм, никога не съм пил фреш от грозде :-k :-k :-k
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Детокс напитки

Мнение от kakavida »

Мозич,аз като дете пиех сок,направен чрез гевгир и мачкане.Мама ми го правеше,та имах сили да беснея по цял ден при детските игри :)
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284000
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334787
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Детокс напитки

Мнение от Mozo »

Да, сега като казваш се сещам, че и майками ми е правила такъв сок с гевгир :headbang: :headbang: :headbang:
Изображение
drackon

Re: Детокс напитки

Мнение от drackon »

За бульон-трезве - само ампула аналгин и айран, студен...след 10 мин. си като нов... :lol:
Saw
Кралят на скандала
Мнения: 5994
Регистриран: съб май 23, 2009 21:34
Репутация: 426
пол: Мъж
Местоположение: от най-ужасните ти кошмари

Re: Детокс напитки

Мнение от Saw »

Детокс ефект също имат и следните напитки : прясно изцеден доматен сок, сок от моркови и ягоди. Отдавна на аптечния пазар има по-съвременни медикаменти, които водят борба с махморлука и не са с някаква астрономическа цена и няма нищо срамно да попитате за тях при нужда. Може да си закупите такъв продукт, още преди да сте пили, за да може веднага след кат осе събудите, да го изпиете и да получите незабавен ефект.
Сигнално жълт до последния капиляр
Потребителски аватар
blue balloon
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1528
Регистриран: пон юли 19, 2010 22:18
Репутация: 179
пол: Жена
Местоположение: София

Re: Детокс напитки

Мнение от blue balloon »

Например ундерберг (Underberg).
Потребителски аватар
MalamiR
Металист
Металист
Мнения: 21081
Регистриран: нед мар 15, 2009 17:28
Репутация: 11019
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Детокс напитки

Мнение от MalamiR »

Няма нищо по-добро от зелева чорба с праз лук и червен пипер. ;)

Throw me to the wolves and I will return leading the pack!

drackon

Re: Детокс напитки

Мнение от drackon »

Бррррр...винаги съм се чудел как я пият тая смрад и то в комбинация с прас лук... :shock: :roll:
Потребителски аватар
croushet
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран: нед яну 23, 2011 13:44
Репутация: 30
пол: Жена

Re: Детокс напитки

Мнение от croushet »

MalamiR написа:Няма нищо по-добро от зелева чорба с праз лук и червен пипер. ;)
даааа клин! много добро
ааа за Alca Zelcer (алказалцер) сигурно сте чували, разтворимо като витамини, не е скъпо, може и поединично да се купуват и едното хапче струва около 40ст. На содена основа е като че ли, и има много добър ефект!!!
За шкемето никой нищо не каза - животоспасяващо е! С ударна доза чесън, аз го предпочитам без месото - само сосчето и е суууууупер. Наистина връща от гроба :toothy10:
Hallo, light!
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19062
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36567
пол: Мъж

Re: Детокс напитки

Мнение от Zeroadhesion »

MalamiR написа:Няма нищо по-добро от зелева чорба с праз лук и червен пипер. ;)
:hello1: :hello1: :hello1: :thumbright: :thumbright: :thumbright: :thumbright:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284000
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334787
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Детокс напитки

Мнение от Mozo »

croushet написа:
MalamiR написа:Няма нищо по-добро от зелева чорба с праз лук и червен пипер. ;)
даааа клин! много добро
ааа за Alca Zelcer (алказалцер) сигурно сте чували, разтворимо като витамини, не е скъпо, може и поединично да се купуват и едното хапче струва около 40ст. На содена основа е като че ли, и има много добър ефект!!!
За шкемето никой нищо не каза - животоспасяващо е! С ударна доза чесън, аз го предпочитам без месото - само сосчето и е суууууупер. Наистина връща от гроба :toothy10:
Това съм го чел по криминалните романи, как инспекторът след тежък запой си взема алказелтцер :headbang: :headbang: :headbang:
Изображение
Потребителски аватар
fetus
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1901
Регистриран: вт ное 13, 2007 16:49
Репутация: 612
пол: Жена
Местоположение: София- до пълният контейнер

Re: Детокс напитки

Мнение от fetus »

blue balloon написа:Например ундерберг (Underberg).
:toothy10: :toothy10: Надали в състояние на махморлук ще успея да го изрека.... :angel4:
Офтопик:
Има една приказка: как се изтрезнява по трънски ? Ами : 2 спаньета, 2 сраньета и 1 ебанье.Т.е. изисква време !!!
Та колкото вида пиянство - толкоз модела на изтрезняване... :-$
Когато имаш златни ръце ,не е от значение къде са завряни. Приятели са тези, които не ти позволяват да правиш глупостите сам...
Изображение
Dodo6
Регистриран
Мнения: 2
Регистриран: ср юни 26, 2013 18:43
Репутация: 0
пол: Мъж

Re: Детокс напитки

Мнение от Dodo6 »

Здравейте!

Наистина е важно да имаш избот от добри специалисти и модерна технология и методи в областта на здравето.

http://zdravencatalog.com/
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Детокс напитки

Мнение от Kotkata68 »

Додо, дразниш вече! Вместо да ми пускаш едни и същи постове с цел реклама, вземи направи една тема в която да посочваш някои новости от този здравен каталог с обяснения къде и какви здравни услуги може да намери човек, къде ще получи адекватна помощ за даден проблем и чак тогава ни давай линкове.
Считай се за официално предупреден, защото следващите подобни постове, ще бъдат директно изтрити!

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Напитки и коктейли”